Rakovník po vcelku povedené přípravě bude hostit v neděli v I. A třídě Kovohutě Podlesí, tým z Příbramska, který má kvalitu. Po podzimu je sedmý a na Rakovník, který opanoval senzačně druhé místo, ztrácí devět bodů.

Rakovničtí se vzhledem k pořád napjatému rozpočtu zatíženému dluhy z minulosti zaměřili na rozumné posílení kádru. Povedlo se jim nalákat hlavně dvě persony, které jsou s klubem dlouhodobě spjaty, tedy brankáře Radka Zacha zpět z Tuchlovic a středopolaře Jakuba Sklenku ze Mšece/Nového Strašecí.

U soupeře je zajímavé jméno 35letého Jakuba Hausleitnera. Ten přišel sice z okresního přeboru, ale prý má fantastickou kopací techniku.

V areálu SK Rakovník před časem padla stará masivní spartakiádní tribuna, proto musí být fanoušci připraveni na určitá omezení a hlavně - dávat si pozor na svoje zdraví. Přece jen se budou pohybovat v blízkosti stavby.

Sobota 9. března

Příprava: Lišany – Pustověty (16:00, UMT Tatran)

Neděle 10. března

I. A třída: SK Rakovník – Podlesí (14:30). Příprava: Hředle – Mladotice (10), Tatran Rakovník – Družec (14), Kroučová – Ruda (16), Lány – Senomaty (18) – vše na UMT Tatranu.