I přes slibné šance Roušavého s Mutinským se do vedení po půlhodině hry dostali domácí. Peták i autové čáry vybojoval míč a přesně našel Havla, který ho hlavou umístil na zadní tyč. V závěru mohl zvýšit Čihař, ale jeho bomba jen orazítkovala břevno branky. 


V druhém poločase se domácí kanonýr Čihař trefil opět jen do konstrukce. Feher měl možnost vrátit Lišany do hry o body, ale jeho dva samostatné úniky vždy vykryl Šíma. Rous přízemním centrem našel Petáka, který dorazil míč do sítě. Poslední slovo měl Rychtařík, který vyzval Rouse, jenž prostřelil gólmana Řepku. 


Ten přijel na Olympii s touhou po bodech. „Nebylo to nereálné, měli jsme v úvodu tři hezké šance, ale bohužel jsme nebyli tak efektivní, jako v předchozích zápasech. Poté si začali hrát svoji ťukací hru a my běhali. Domácí byli lepším a hlavně jistějším týmem,“ uznal lišanský gólman. 


Trenér Olympie Antonín Sýkora měl z Lišan obavy, jelikož si byl vědom herní krize svého týmu. „Lišanům se povedl vstup do sezony, i ohlasy na jejich hru jsou velmi pozitivní. Vzhledem k našim výsledkům z minulých kol byly obavy na místě. Naštěstí se do branky opět postavil Šíma a přes zdravotní problémy nastoupil i Čihař. S výkonem jsem spokojen, Martin Havel zaslouží velkou pochvalu.“
Autor: Alžběta Brabcová