SK Rakovník – Sparta Kutná Hora
7:0 (3:0)

Spanilou jízdu starších žáků SK Rakovník krajským přeborem nezastavila ve 27. kole ani Kutná Hora, která byla nakonec ráda, že si odvezla jen sedmigólový příděl. Domácí, v jejichž sestavě chyběli pro zranění Sklenka a Tvrz, opět podali velmi dobrý výkon. Jejich hra nepostrádala pohyb, kombinaci, fotbalovou nápaditost i častý pokus o zakončení. Ani branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Již v 2. minutě se prosadil hrot domácích Cílek, který dorazil vyraženou střelu Vávry - 1:0. Ve 4. minutě křížnou střelou zvýšil na 2:0 Petr Červený. Další gól přidal v 19. minutě svou druhou trefou do černého Cílek – 3:0. Hosté se v prvním poločase jen jednou dostali k vážnějšímu ohrožení rakovnické branky, ale jejich zakončení chyběla razance i přesnost. Naopak Rakovničtí si vytvořili spoustu dalších brankových příležitostí. Některé jim zmařil strážce svatyně soupeře, někdy měli vychýlenou mušku a dvakrát byla proti konstrukce branky.
Druhý poločas začal velkou šancí Vávry, který vystihl kutnohorskou rozehrávku, obešel vše, co mu stálo v cestě, ale jako v několika případech před tím i tentokrát našel v koncovce jen tělo hostujícího brankáře. Gólově se dokázal prosadit až ve 42. minutě a zvýšil na 4:0. Ve 47. a 49. minutě se střelecky prosadil Petr Červený. Nejdříve střelou z 25 metrů upravil na 5:0 a poté další přesnou ranou završil svůj hattrick a zvýšil na 6:0. V dalším průběhu zápasu byla opět dvakrát proti navýšení skóre branková konstrukce hostů, a tak na konečných 7:0 upravil výsledek v 63. minutě Kulhánek po přihrávce Vávry.
„Náš tým opět prokázal svoji sílu a obstál jak výsledkově, tak i herně. A to přesto, že jsme museli improvizovat v sestavě. I přes sedm vstřelených branek nejsem však úplně spokojen s koncovkou. Hlavně Kuba Vávra se dokáže dostat do šancí, ale jak v minulém utkání v Mělníku, tak i dnes udělal z brankáře soupeře jejich nejlepšího hráče. Na lepším zakončení útočných akcí tedy ještě musíme zapracovat,“ poznamenal rakovnický trenér Jiří Kučera.
SK Rakovník: Hrbek – Rais, Kučera, Mates (Kulhánek) – Sodomek, J. Červený, Procházka Z. Červený – P. Červený, Cílek (Tesák), Vávra.

SK Rakovník – Sparta Kutná Hora
10:0 (4:0)

Zápas krajského přeboru mladších žáků byl jednoznačnou záležitostí domácích, kteří dali hostům potupnou desítku. Dvakrát rozvlnili síť soupeře Rohla, Hajný, Vydra a Šedivý, jednou Cibulka a D. Lev.

SK Rakovník: Pešek – Spal, Gregor, Šedivý – Hovorka, Rohla, Vydra, Faigl – D. Lev, Cibulka, Kovacz. Střídali R. Lev, Hajný, Nejdl, Čech a Pilo.

V krajské I. A třídě zajížděly rezervní žákovské týmy SK Rakovník do Velvar. Starší nad místním celkem zvítězili 7:1, když Vávra dal čtyři branky, Bohatý, Šika a Zikmund po jedné. Mladší žáci SK Rakovník B vyhráli 3:0 brankami Knora, Varyše a Krejčího.