Bohužel jeho další pokusy končily spíš mimo branku a nebo se míče zbavil, a to mohl jít sám na Gibiše. I přes to jsou domácí v euforii, protože jim patří první příčka krajské B třídy, a i když dopustili v závěru zápasu drama, nakonec hubené vítězství ubránili a vyhráli i potřetí.

Sokol Mšec – TJ Unhošť 3:2 (2:0)

Moc hezký vstup do zápasu. Paluba už v první minutě oživil sedmdesát diváků, kteří si do Mšece, kde oproti Rakovníku zdaleka tolik nefoukalo, našli cestu. Ti zřejmě nemohli litovat, že postávají ve třinácti stupních u klandru, protože Mšec Unhošť tlačila co to šlo. Však měla také ve svých řadách oba bratry Mrázky a v brance Petra Kuta. Po čtvrt hodině hry se Paluba pochlubil podruhé, když poslal míč pěkným rohlíčkem za záda Gibiše – 2:0.

„Po půl hodině jsme mohli vést 6:0 a nikdo by se nemohl divit," říkal už před poločasovou přestávkou vedoucí týmu Roman Rosenbaum.
A měl pravdu. Se střelou L. Mrázka neměl gólman Unhoště problém. Ve 23. minutě vyslal pěkně J. Mrázek Zázvorku, který vylákal Gibiše z branky. Povedlo se mu ho přehodit, ale míč směřoval těsně vedle.

Další tutovku spálil nováček v dresu domácích Martin Polášek, kterému přilétl centr přímo na nárt, jenže pravý záložník ze dvou metrů přestřelil. Hosté po delší době utekli v brejkové situaci, ale Kut působil na zemi jistě.

Mimochodem odchytal v pátek utkání za starou gardu Rynholce proti Srbči, v sobotu si připsal plných 90 minut v divizi a v neděli ještě pomáhal Mšeci, protože Doubrava má stopku.
Totožná situace jako Poláškova se opakovala ve 37. minutě, jen exekutor L. Mrázek měl o něco těžší postavení a bohužel taky branku překopl. Patnáctiminutový déšť vyšel akorát na poločas a hned v 50. minutě si domácí uvědomili, jak mohou litovat neproměněných šancí. Po rohu totiž Kut neudržel mokrý míč, jehož se zmocnil Šimáček a snížil na 2:1.

Mšec připravila rychlou odpověď, když se po autovém vhazování dostal míč k J. Mrázkovi a bylo to 3:1. Chvilku na to Kut svoji chybu napravil, když vytáhl střelu Neubergera na roh. Vzápětí se dožadovali hosté pokutového kupu, faulován měl být právě posledně jmenovaný, ale situace byla sporná…

Po zbytek zápasu byl Neuberger dost nebezpečný, navíc pokusy bratří Mrázků brankou neskončily, a tak nejlepší hráč Unhoště dostal v 89. minutě víc prostoru k samostatnému úniku a zakončil podél Kuta – 3:2. Poslední dvě minuty se už odehrály na polovině hostů a drama se nekonalo.

Mšec: Kut – Šebesta, Neužil, Heller, Soukup, Polášek (46. Janoušek), J. Mrázek, L. Mrázek, Zázvorka, Kapek, Paluba (74. Škutchan). Trenér Ján Ducár.