Klecany – Nové Strašecí 3:1 (1:0)

Hostům se utkání v Klecanech hrubě nepovedlo. Domácí nakopávali dlouhé míče bezmyšlenkovitě dopředu, kde dva rychlí útočníci měli jasný úkol. A že to na strašeckou defenzívu platilo…

„Ano, platilo to na nás, v podstatě to stačilo. Hráči nedodrželi vůbec mé pokyny a bránili jsme hrozně naivně. Hráli jsme vzadu v lajně a nešlo to. Rychlí útočníci si pak s námi dělali, co chtěli. Přitom jsem věděl, že tento soupeř je nejvíc hratelný z té čtveřice, kterou jsme měli," smutnil kouč Suchánek.

Jedinou branku hostů dal hlavou Ducár na 1:1. Naděje na úspěch uhasla hned po dvou minutách, kdy se po nákopu dostaly do vedení opět Klecany.

„Hořeli jsme v obraně celý zápas. Kdyby jeden ze stoperů hrál klasického odskočeného hráče, bylo by to vyřešené. Naše efektivita byla velmi slabá. Šance jsme měli, ale hlavně jsme nepřemýšleli. Zklamali mě i někteří zkušení hráči. Asi nemá cenu objíždět zápasy soupeřů, když hráči pak mé rady neplní," ohlédl se ještě za sobotním zápasem Radim Suchánek.

Strašecí: Kut – Havel, Bláha, Duchoň, Kapek (58. Pejša) – Zázvorka (72. Hartman), Mžourek, Mrázek, Vašák – Kaválek, Ducár.

Další zápas sehraje Strašecí v sobotu 7. září doma od 17 hodin proti Sedlčanům.