Nedělního programu se zúčastnilo osm týmů. Rakovnický fotbal reprezentoval pouze Tatran Rakovník, když jeho městský rival SKP Rakovník startoval na turnaji na Stochově. To z Kladenska přijela hned šestice týmů a osmičku družstev doplnil celek Tatranu Podbořany.

V první skupinové části turnaje se dařilo především mladíkům Slavoje Kladno a TJ Unhošť, kteří ovládli první skupinu. Rakovnický Tatran měl k postupu do první čtyřky daleko. Podařilo se mu sice vyhrát nad Sokolem Hrdlív, ale nestačil na zmiňované postupující týmy. Svěřenci bratří Šiků ale sbírají cenné zkušenosti, které určitě v budoucnu zúročí.

Ve druhé skupině si bez ztráty bodu vybojoval semifinále Tatran Podbořany a z druhé příčky se šesti body šel bojovat o medaile SK Kročehlavy.
V zápasech o konečná umístění nejdříve Tatran těsně podlehl Společenství Dobrá/Družec 0:1. Tatranští kluci si pak spravili chuť v následujícím utkáním a po výhře 3:2 nad Sokolem Hrdlív obsadili konečnou sedmou příčku.

Páté místo získal pro sebe SK Lhota, když dokázal i díky nejlepšímu hráči turnaje Filipu Kozohorskému otočit průběh zápasu proti Společenství Družce a Dobré a vyhrál 2:1.

V semifinále nejdřív kladenský Slavoj udolal Kročehlavy 1:0, když mu postup doslova vychytal gólman turnaje Koloušek. Druhý finalista byl také z Kladenska. Hráči Unhoště podali výborný kolektivní výkon a vyhráli nad Tatranem Podbořany 3:0. Podbořany nedosáhly ani na bronz. Medaile z tohoto kovu si pověsili na krk hráči Kročehlav, kteří vyhráli 3:1.

V posledním zápase turnaje porazila Unhošť Slavoj jednoznačně 5:0 a oplatila mu porážku ze skupiny. Všechny nedělní zápasy opět odřídil Miroslav Andrle.

Fotbalová tour pokračuje příští víkend turnajem mladších žáků v sobotu a o den později hrají ve sportovní hale v Rakovníku nejmladší přípravky.