V první části turnaje se do semifinále z první skupiny probojovali bez problému hráči TJ Unhošť a FK Kněževes. Ve druhé skupině byl suverénem tým SK Petřín Plzeň, který prošel v soubojích základní skupiny bez ztráty kytičky. O druhém postupujícím rozhodlo skóre až že vzájemných zápasů. SK Kročehlavy, Tatran Rakovník B i Společenství měly dva body a o postupu kladenského týmu do semifinále rozhodlo skóre 3:3. Rakovník měl 2:2 a Družec 1:1.

Tatran si spravil chuť v soubojích o umístění. Tatran A porazil Hrdlív 2:1 a skončil sedmý, jejich kolegové dali tři branky Družci a brali pátou příčku. V semifinále nejdříve Unhošť vyhrála 3:1 nad Kročehlavy a poté překvapivě, ale zcela zaslouženě Kněževes porazil SK Petřín Plzeň 4:0.

V souboji o bronz si plzeňský tým spravil chuť a porazil SK Kročehlavy 3:0. Ve finále po brankách Fukárka, který se trefil dvakrát a gólových pojistkách v poslední minutě Háčka a Mrhala si vítězství v sedmém dílu Redoby tour vybojovali mladíci z Kněževse za výhru 4:0.

Turnaj na jedničku odpískal rozhodčí Vladimír Týče.

Nejlepší hráčem turnaje se stal Kryštof Mrhal z Kněževse, nejlepší brankařkou se stala Lucie Douderová ze Společenství a ceny z rukou Lady a Petra Žďanského, zástupců firmy Redoby, přebral Kryštof Kameš z SK Kročehlavy za branku ze čtyřiadvacáté vteřiny zápasu.
Redoby tour bude pokračovat 26. a 27. ledna. 

Konečné pořadí 7. dílu

1. FK Kněževes
2. TJ Unhošť
3. SK Petřín Plzeň
4. SK Kročehlavy
5. Tatran Rakovník B
6. Společenství Dobrá/Družec
7. Tatran Rakovník A
8. Sokol Hrdlív