SK Lány – FK Kněževes 1:10 (1:3)

Domácí se ještě nestačili rozkoukat a už prohrávali, když se po několika desítkách sekund prosadil kněževeský kanonýr Holeček, který načal svůj čtyřgólový účet. Stejný hráč přidal v 27. minutě druhou branku hostů a ve 40. minutě vedli Kněževeští po vlastenci Švigára již o tři góly – 0:3. Domácí se v závěru první půle dočkali snížení, když ojedinělý brejk proměnil Loskot – 1:3. Přes snížení nebylo o vítězi pochyb, což potvrdil i asistent trenéra Kněževsi Pavel Kollár. „Utkání se od začátku vyvíjelo jednoznačně. Tabulkové postavení obou týmů odpovídalo dění na hřišti, hosty jsme až na ojedinělý brejk v závěru prvního poločasu k ničemu nepustili a po čtvrté naší brance v úvodu druhé půle jsme rozjeli brankostroj a spoustu dalších šancí jsme ještě zahodili."

Čtvrtou branku hostů měl na svědomí z pokutového kopu kapitán Vrábík a o chvíli později přidal svoji třetí a následně i čtvrtou branku v utkání Holeček – 1:6. V 62. minutě vběhl na hřiště Krejčí, který se po pěti minutách pobytu na hřišti také dočkal, když zvýšil již na 7:1 pro hosty. Další tři branky si hosté nechali na závěr. V 84. minutě skóroval Vršecký, o dvě minutě později opět Krejčí a dvojcifernou výhru završil v 90. minutě Kříž – 1:10.
„Naše výhra je naprosto zasloužená a mohla být i mnohem vyšší. Dnes se čtyřmi góly blýskl Holeček, který předvedl slušný výkon a zužitkoval pasy Honzy Vrábíka. Jinak jsme předvedli kolektivní výkon, spoustu hezkých kombinačních akcí, a kdyby se hrálo na lepším terénu, mohlo skóre vypadat ještě lépe v náš prospěch," zhodnotil jednoznačnou výhru hostů Pavel Kollár.

SK Lány: Novák – Krob, Dudášik P. (75. Loskot V.), Švigár, Loskot J., Krátký (56. Čapek)– Dolák, Jirava (61. Keller), Mocsonoky – Švolba, Humr.

FK Kněževes: Lenner – Kollár, Vrábík, Čihař, Kutílek – Miksa (46. Kříž), Hrubý, Čihař, Hanych (62. Krejčí) – Večeřa (75. Vršecký), Holeček.