FK Kněževes – Sokol Vraný 6:1 (1:1)

Hned od úvodního hvizdu se hrálo velmi vyrovnané utkání. Hosté zaměstnávali kněževeské obránce především díky své rychlosti. Ale vždy na konci jejich akce stál skvěle chytající domácí brankář Doubrava, který nejednou podržel svůj tým. První branky se domácí příznivci dočkali teprve až ve 36. minutě, když Plaček přehlavičkoval hostujícího obránce i brankáře – 1:0. Vraný dokázalo na inkasovanou branku odpovědět o jednu minutu později. Hrubý fauloval ve vlastním pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop, který Cimrman střelou doprostřed brány proměnil. I nadále byla k vidění spíše taktická bitva nežli fotbal. Několika skvělými zákroky se ještě v závěru půle blýskl kněževeský Doubrava.

Do druhé půle vstoupili domácí jako vyměnění. Najednou jich bylo plné hřiště. V rozmezí 50. – 60. minuty dokázali rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Nejprve v 54. minutě poslal Kněževes do vedení Setnička – 2:1. O čtyři minuty později se skóre opět měnilo na úkor hostů, když Hlavatý zahrával rohový kop, našel kanonýra jménem Šubin a ten si v takovýchto situací ví rady 3:1. To už měli vránští funkcionáři, stejně jako náhradníci, nervy na pochodu a začali disktutovat s rozhodčími. V 59. minutě přeběhl Zuska s míčem polovinu hřiště a z pětadvaceti metrů vyslal střelu, jež skončila za zády hostujícího brankáře – 4:1. Ani tří brankové vedení nestačilo domácím a i nadále se hnali za dalšími brankami. Hlavatý společně se Setničkou připravili palebnou pozici pro Plačka – 5:1. Poslední slovo měl opět Plaček, když po individuální akci vyškolil brankáře hostů – 6:1.

FK Kněževes: Doubrava – Šefara, Vrábík, Elsnic, Hrubý – Setnička, Zuska, Hlavatý, Gonda (34. Kopřiva) – Plaček (85. Hanych), Šubin (82. Číhař)