FK Kněževes – SK Doksy 1:5 (0:2)

Ani do druhého utkání na turnaji nenastoupila Kněževes do utkání v ideální sestavě. To se také projevilo na herním projevu. Kladenské mužstvo bylo daleko více aktivní, vytvářelo si šance a účině napadalo defenzívu Kněževsi, která nepůsobila zrovna jistým dojmem. Toho Doksy dokonale využily. Na střílený centr si naběhl Větrovec – 0:1. Do poločasu se podařilo hostům navýšit brankový náskok. Napodruhé překonal kněževeského gólmana Doubravu Korpa – 0:2.

Na našem videu uvidíte, jak dokský Blažek vyzrál na Doubravu aneb penalta alá Panenka.

Ve druhém poločasu to byli znovu hosté, kdo střílel branky. Na rozdíl tří branek zvýšil Korpa – 0:3. Po třetí inkasované brance jako mužstvo Kněževsi rezignovalo. Za celý druhý poločas si domácí vytvořili jen minimum brankových příležitostí a jen několikrát prověřili schopnosti dokského brankáře. Hosté v sedmdesáté minutě navýšili brankový rozdíl – 0:4. O necelých deset minut později udeřil znovu kladenský celek. Rozhodčí velmi dobře viděl faul v pokutovém území Kněževsi. Následnou penaltou si Blažek doslova vychutnal kněževeského brankáře. Pokutový kop proměnil po vzoru Antonína Panenky – 0:5. Domácí fotbalisté se dočkali alespoň čestného úspěchu, i když branka nepadla z jejich kopaček. Kněževeský Kopřiva zahrával rohový kop, míč se odrazil nešťastně na nohu dokského Blažka a skončil v síti – 1:5.

FK Kněževes: Doubrava – Procházka, Vrábík, Hrubý, Čihař R. – Komžík, Zuska, Gonda, Hanych – Kopřiva, Jeníček.
Střídali: Vršecký, Plaček, Čihař R.
Trenér: Miroslav Procházka