Trenér Miroslav Procházka nemůže počítat s Hertlem, který v minulém zápase proti Senomatům vyfasoval za urážku rozhodčího červenou kartu a delší dobu si nezahraje. „Dostal dvanáct zápasů, takže tři měsíce na tvrdo. On je dobrý fotbalista, ale problém je v tom, že je strašně prchlivý a tím nám nepomůže. Ještě ke všemu jsme jako klub dostali pokutu ve výši pěti tisíc, takže to je také hezké,“ upřesnil trenér.

Hertl ale nejspíš nebude jediný, kdo bude chybět. Otázník visí také nad Pavlem Hlavatým. „Čekají každým dnem miminko, takže nevím, zda pojede,“ řekl Procházka.

Ten jede se svým týmem do Městečka pro body. „Jedeme tam vyhrát. Potřebujeme body a je jedno, jestli hrajeme doma nebo venku. V naší situaci musíme vyhrávat. Jako fotbalisté se vzájemně známe a určitě v Kněževsi nejsou horší hráči, než třeba právě v Městečku. Akorát bohužel už nemáme takového bombarďáka, jako byl dřív Plaček, který dával z každé pozice gól. Teď má čtyři šance a dá jednu, fotbal je o gólech a ty mi nedáváme,“ přiznal Procházka.

Zápas se hraje v neděli od 16.30 hodin v Městečku.