Tuchlovice – FK Kněževes 3:3 (1:2)

Ačkoliv přijel tým Kněževsi značně okleštěn, nedaroval domácímu týmu na hřišti nic zadarmo. Oba týmy do utkání vlétly jako kdyby šlo o cenné jarní body. Hrálo se od branky k bráně a fanoušci, kteří si našli na místní stadion cestu, rozhodně nelitovali.Hned v úvodu zahrozila Kněževes rychlou kombinací, ale domácí brankář nedal hostujícím útočník ani tu nejmenší šanci. V desáté minutě měli důvod k radosti hosté. Ve vápně nejvýše vyskočil Šubin, což je zimní posila kněževeského týmu v útočné řadě, vyhrál hlavičkový souboj a Setnička jen pohodově doklepl míč do domácí svatyně – 0:1. Po vstřelené brance se i nadále hosté tlačili více do zakončení, ale ani domácí nezůstavali pozadu. Ve dvacáté minutě se domácím podařilo srovnat skóre. Po tečované střele zapadl míč těsně za tyč branky hostí a brankář Kopřiva byl tuto chvíli bezmocný – 1:1. Hostům se podařilo do konce poločasu vstřelit ještě jednu branku. Kněževeský Setnička se drze hnal do tuchlovického pokutového území, kde ho nemilosrdně domácí bek poslal k zemi. Nařízený pokutový kop Hlavatý s přehledem proměnil – 1:2.
Druhý poločas začal opět ve vysokém tempu. Hosté si byli vědomi, že jednobrankový náskok je ošimedný, a tak se snažili vstřelit alespoň ještě jednu branku, která by trochu zklidnila hru. Ovšem to se nestalo. Byli to naopak domácí, kteří dokázali srovnat. Po závaru před kněževeskou svatyní poslal v pokutovém území Vrábík na zem tuchlovického útočníka. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou domácí proměnili – 2:2. Zanedlouho přišla další studená sprcha pro hosty, neboť nikým neobsazený domácí hráč pohodlně skóroval a poslal tak svůj tým do vedení – 3:2. Kněževes ovšem nesložila zbraně. V poslední desetiminutovce předvedlo trio Setnička, Hlavatý, Šubin skvělou kombinaci, kterou posledně jmenovaný dokázal stoprocentně zužitkovat – 3:3. Utkání i přes veškerou snahu obou týmů v závěru skončilo nerozhodně.
„Zápas to byl velice vyrovnaný. Hrálo se od vápna k vápnu. Na obou stranách byly k vidění šance. Pro oko diváka to byl určitě pěkný fotbal, navíc se hrál na skvěle připraveném domácím trávníku,“ řekl po utkání trenér Miroslav Procházka.

FK Kněževes: Kopřiva – Šefara, Plaček, Vrábík, Kovačik – Gonda, Hlavatý, Zuska, Komžik – Šubin, Setnička.
Střídal: Tomek.
Trenér: Miroslav Procházka.