II. třída – 7. kolo
SK Lány – SK Senomaty A 5:1 (3:0) – (Reichl 3, Humr, Matějka – Polcar), TJ Slabce – ČL Kolešovice A 1:5 (0:3) – (Benada – Daniš 2, Lavička, Jelen, vlastní Vaněk), FC PO Olešná – Oh. Městečko 3:1 (1:1) – (Majba 2, Zadák – Šnídl P.), So. Kroučová – FC Jesenice A 1:5 (0:1) – (Petráček – Fiala 2, Kolář 2, Horvát), FC 05 Zavidov B – FK Kněževes A 0:3 (0:1) – (Hanych, Holeček, Čihař R.), B. Rynholec – FK Hředle 2:2 (0:0) – (Skalák, Hnízdil – Vodrážka, Amauwah) – pok. kopy 5:4 (Haužvic), Ol. Rakovník – SK Lišany – odloženo.


1. ČL Kolešovice A 7 5 1 0 1 23:8 17
2. SK Lány 7 5 0 1 1 33:14 16
3. FK Hředle 7 5 0 1 1 26:10 16
4. B. Rynholec 7 4 1 0 2 21:12 14
5. Ol. Rakovník 6 4 0 1 1 18:11 13
6. FC PO Olešná 7 4 0 0 3 25:16 12
7. SK Lišany 6 3 1 0 2 23:13 11
8. Oh. Městečko 7 3 1 0 3 17:14 11
9. FC Jesenice A 7 3 0 1 3 25:23 10
10. SK Senomaty A 7 3 0 0 4 24:21 9
11. FK Kněževes A 7 3 0 0 4 16:19 9
12. FC 05 Zavidov B 7 1 1 0 5 9:28 5
13. So. Kroučová 7 0 0 1 6 8:36 1
14. TJ Slabce 7 0 0 0 7 5:48 0

Střelci
13 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko), 
12 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník), Michal Reichl (SK Lány)
9 branek – Denis Scott Bechner a Adam Vitner (FK Hředle), 
8 branek – Petr Buršík (SK Lány) Filip Milfait (B. Rynholec),
7 branek – Jakub Vávra (SK Senomaty A),
6 branek – Jiří Hanych (FK Kněževes), Václav Zuska (ČL Kolešovice A), 
5 branek –Milan Beran (B. Rynholec), Milan Petr (SK Lány), Radek Polášek (FC PO Olešná), Jaroslav Daniš (ČL Kolešovice A),
4 branky - František Machovský (So. Kroučová), Tomáš Vodrážka, Lukáš Majba a Martin Polášek (FC PO Olešná), Martin Karnold (SK Senomaty A), Michal Bagi a Daniel Roušavý (SK Lišany), Dominik Kolář (FC Jesenice A)
3 branky - Luboš Mácha (SK Senomaty A), Petr Šťastný, David Jeníček a Petr John (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Radim Topinka (FC PO Olešná), Tomáš Sejpka (FK Kněževes A), Václav Mutínský (SK Lišany), Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník), Jan Sláma (FK Hředle),

III. třída – 7. kolo
So. Pustověty – SK Oráčov 3:0 (1:0) - (Truksa, Elmerich, Knap), TJ Šanov – So. Janov 2:1 (1:0) – (Sekyra A. 2 – Rosa M.), TJ Čistá – B. Lubná 1:3 (1:1) – (Votroubek J. ml. – Pokorný Z., Bok Z., Kollár), Sp. Řevničov – TJ Roztoky A 3:4 (2:3) – (Pedál, Urbanovič, Husák Jan – Hruška 2, Pudil, Bureš), So. Branov – Sj. Chrášťany 0:3 (0:1) – (Králička 2, Kozák), So. Sýkořice – SK Pavlíkov 1:0 (0:0) (Linc P.).
1. B. Lubná 7 7 0 0 0 28:7 21
2. So. Pustověty 7 6 0 0 1 18:8 18
3. Sp. Řevničov 7 5 0 0 2 24:17 15
4. TJ Roztoky A 7 4 0 2 1 18:16 14
5. Sj. Chrášťany 7 4 0 0 3 15:13 12
6. SK Oráčov 7 3 1 0 3 18:17 11
7. So. Sýkořice 7 3 0 1 3 8:13 10
8. So.Janov 7 2 1 0 4 9:9 8
9. So. Branov 7 2 0 0 5 17:21 6
10. TJ Šanov 7 2 0 0 5 8:19 6
11. SK Pavlíkov 7 1 1 0 5 14:21 5
12. TJ Čistá 7 0 0 0 7 6:22 0

Střelci
9 branek – Adam Trejbal (B. Lubná) 
8 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
7 branek –Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Radek Choc (So. Branov), Radek Pokorný (B. Lubná),
6 branek - Dominik Varyš (B. Lubná), Jan Husák (Sp. Řevničov),
5 branek - Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Jan Elsnic (SK Oráčov)
4 branky – Vojtěch Hladík a Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany), Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Martin Elmerich (So. Pustověty), Aleš Sekyra (TJ Šanov)
3 branky – Michal Malík (TJ Šanov), Tomáš Krátký (So. Branov),

IV. třída – 7. kolo
FC Jesenice B – TJ Roztoky B 2:1 (2:1) – (Kolář 2 – Křikava), SK Mš. Žehrovice – FK Kněževes B – nehráno, hosté se k utkání nedostavili, ČL Kolešovice B – FK Kounov 6:0 (2:0) – (Polánek J. 3, Polánek D. 2, Zuska), SK Senomaty B – So. Srbeč 1:1 (0:1) – (Kodeš – Cifka) – pok. kopy 4:3 (Hůla D.), So. Panoší Újezd – So. Ruda 3:4 (3:3) – (Polcar, Ikrényi, vlastní Valach – Novotný, Vojanec, Adamec, Mrnka), So. Petrohrad – volno.


1. So. Petrohrad 6 5 1 0 0 40:14 17
2. TJ Roztoky B 6 5 0 0 1 16:8 15
3. So. Ruda 7 5 0 0 2 20:14 15
4. So. Srbeč 7 3 0 3 4 28:15 12
5. FC Jesenice B 6 3 1 0 2 20:17 11
6. ČL Kolešovice B 6 3 0 0 3 13:15 9
7. SK Senomaty B 6 2 1 0 3 19:18 8
8. SK Mš. Žehrovice 6 2 1 0 3 13:14 7
9. FK Kněževes B 5 1 0 1 4 9:14 4
10. FK Kounov 7 1 0 0 6 8:41 3
11. So. Panoší Újezd 6 0 0 0 6 11:27 0


Střelci
12 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
10 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B),
8 branek - Jaroslav Kovář, Karel Pros a Adam Jurča (So. Petrohrad), 
7 branek - Marcel Kovář (So. Petrohrad)
6 branky - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), 
5 branek - Antonín Polcar (SK Senomaty B), 
4 branky - Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Luboš Mácha (SK Senomaty B), Vít Husák a Jan Pondělíček (So. Ruda), Lukáš Voborník a Karel Kratina (So. Srbeč), Jakub Polánek a Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), 
3 branky - Jaroslav Kaftan, Ondřej Čumpelík a Václav Varyš (TJ Roztoky B), Jiří Mayrich (SK Mš. Žehrovice), Tomáš Novotný, Martin Matouš (Sokol Ruda), Miroslav Mišík (So. Srbeč)