ČL Kolešovice – Lišany 4:0 (3:0)

„Proti Kolešovicím se nám dlouhodobě nedaří a potvrdilo se to i dnes. Domácí začali lépe, ale když jsme vyrovnali hru, nadechovali se k náporu a měli i šanci, přišel v 16. minutě rychlý protiútok, nedůraz v naší obraně a úvodní gól Polánka," popsal nepovedený vstup do utkání kouč Lišan Václav Švelch.
První branka domácích, kterou vsítil útočník Polánek odstartovala až neuvěřitelnou tříminutovku, kdy Lišanští školáckými chybami domácím doslova darovali další dva góly. Na 2:0 zvýšil v 18. minutě kapitán Kolešovic Matějovský a o minutu později se prosadil Daniš – 3:0

„Zatímco v první půli jsme alespoň slušně kombinovali, byla druhá z naší strany o ničem. Pouze jsme bez efektu nakopávali dlouhé míče, hodně kazili a jedinou naší nebezpečnou situací byla Krůtova hlavička nad po vítězném vzdušném souboji s domácím gólmanem," nebyl spokojen s výkonem svého mužstva Václav Švelch.

Domácím se podobný styl dlouhých míčů dopředu dařil díky důrazu o poznání lépe, a výsledkem byl čtvrtý gól z kopačky Daniše, jenž v 68. minutě upravil na konečných 4:0.

„Někteří naši hráči pak jakoby již čekali na konečný hvizd," řekl lišanský lodivod a dodal: „V Kolešovicích jsem chtěl vyhrát mimo jiné už jenom proto, abychom vyvrátili spekulace, že jim to „necháme". Bohužel nevyvrátili, a o to víc mě porážka mrzí."

Kolešovice se díky přesvědčivému vítězství kolo před koncem soutěže zachránily na úkor Pavlíkova, jenž bral z Kněževsi „pouze" bod.

Kolešovice: Herink – Suchánek, Vician, Štícha, Luksch – Matějovský, Holeček, Barthel, Houška – Daniš, Polánek.

Lišany: Z. Řepka – V. Hamouz, L. Řepka, Procházka (46. Krůta), Žalud – Bagi, Chládek (46. Feher), Minařík, Paseka – Jelínek, J. Hamouz.