II. třída - 28. kolo

SK Pavlíkov B - So. Pustověty 2:4 (1:2) – (Mašek, Gebhart M. – Bičovský, Čebiš, Šimon, Hůla),TJ Roztoky - Tn. Rakovník B 2:1 (1:0) – (Krůta V., Krůta L. - Brož), DS Zavidov - ESTA Oráčov 3:2 (1:1) – (Blecha, Korčák, Čech – Jeníček, Jankura), FK Hředle - FC Olešná 1:5 (1:1) – (Klátil – Mucha 2, Brejcha 2, Hlavsa), TJ Čistá - SK Lány 0:7 (0:4), Ol. Rakovník - TJ Šanov 2:2 (2:0) – (Šmíd 2), So. Mšec - Sp. Řevničov 7:3 (5:0) – (Bohatý 2, Cívka J. 2, Cívka R., Vančura, Tichý – Hošek 2, Dyntar), So. Sýkořice - So. Branov 2:2 (1:1) – (Diviš, Hříbal – Sklenička, Halbich).

Konečná tabulka

1. SK Lány 30 26 3 1 153 : 24 81 ( 36)
2. DS Zavidov 30 22 3 5 106 : 51 69 ( 24)
3. ESTA Oráčov 30 20 5 5 124 : 47 65 ( 20)
4. Tn. Rakovník B 30 21 1 8 106 : 41 64 ( 19)
5. So. Branov 30 19 3 8 105 : 49 60 ( 15)
6. So. Mšec 30 16 5 9 92 : 66 53 ( 8)
7. Ol. Rakovník 30 15 7 8 81 : 59 52 ( 7)
8. FC Olešná 30 12 7 11 76 : 65 43 ( -2)
9. So. Sýkořice 30 8 8 14 57 : 91 32 (-13)
10. FK Hředle 30 10 2 18 42 : 89 32 (-13)
11. TJ Roztoky 30 7 7 16 48 : 76 28 (-17)
12. Sp. Řevničov 30 7 5 18 46 : 107 26 (-19)
13. TJ Čistá 30 7 4 19 36 : 101 25 (-20)
14. TJ Šanov 30 6 4 20 48 : 99 22 (-23)
15. So. Pustověty 30 5 3 22 30 : 86 18 (-27)
16. SK Pavlíkov B 30 5 1 24 30 : 129 16 (-29)

Střelci

Jeníček David (Oráčov) – 44, Švolba Libor (Lány) – 35, Korčák Tomáš (Zavidov) – 30, Dubský Tomáš (Branov) – 25, Amauwah Bethel (Tn. Rakovník B) – 24, Vácha Marek (Lány) – 22, Dvořák Milan (Lány) – 20, Dyršmíd Petr (Ol. Rakovník) – 20, Reichl Michal (Lány) – 20, Sekyra Aleš (Šanov) – 20, Šťastný Petr (Oráčov) – 20, Bohatý Pavel (Mšec) – 18, Filip Petr (Ol. Rakovník) – 17, Poula Ondřej (Tn. Rakovník B) – 17, Trkal Jakub (Mšec) – 17, Čech Petr (Zavidov) – 16, Blecha Lukáš (Čistá - Zavidov) – 16, Jankura Petr (Oráčov) – 16, Blín Viktor (Lány) – 15, Brejcha Pavel (Olešná) – 15, Vachtl Slavomír (Oráčov) – 15, Diviš Luboš (Sýkořice) – 14, Koc Jaroslav (Zavidov) – 14, Zmrzlý Marek (Branov) – 14, Hošek Jiří (Řevničov) – 13, Devera Daniel (Zavidov) – 11, Dolejš Marcel (Roztoky) – 11, Kukla Petr (Tn. Rakovník B) – 11, Mucha Filip (Olešná) – 11, Neužil Petr (Mšec) – 11, Dudášik David (Lány) – 10, Došek Milan (Branov) – 9, Hejda Radek (Branov) – 9, Hlavsa Aleš (Olešná) – 9, Rösler Václav (Roztoky) – 9, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 9, Votroubek Roman (Čistá) – 9, Asník Daniel (Ol. Rakovník) – 8, Haluza Miroslav (Hředle) – 8, Katona Petr (Oráčov) – 8, Rek Michal (Olešná – Ol. Rakovník) – 8, Šimon Martin (Pustověty) – 8, Špimr Zdeněk (Tn. Rakovník B) – 8, Cívka Roman (Mšec) – 7, Ďurina Štefan (Hředle) – 7, Fratina Zdeněk (Pustověty) – 7, Kraus Tomáš (Branov) – 7, Kubla Aleš (Zavidov) – 7, Mudra Ondřej (Řevničov) – 7, Plincner Lukáš (Zavidov) – 7, Procházka Tomáš (Roztoky) – 7, Štrach Petr (Sýkořice) – 7, Topinka Radim (Tn. Rakovník) – 7, Ambrož Robin (Lány) – 6, Beneš Michal (Ol. Rakovník) – 6, Bobek Antonín (Mšec) – 6, Klátil Pavel (Hředle) – 6, Kruba Jaroslav (Branov) – 6, Linc Petr ml. (Sýkořice) – 6, Pech Roman (Ol. Rakovník) – 6, Pleiner Michal (Lány) – 6, Polášek Milan (Olešná) – 6, Štiller Daniel (Zavidov) – 6, Štiller Milan (Branov) – 6,

III. třída - 26. kolo

ČL Kolešovice - So. Srbeč7:1 (2:0) – (Ridzoň 2, Kozák 2, Roubík 2, Barthel – Svítek), SK Lány B - So. Kroučová 5:3 (2:1) – (Kostík 3, Hladký, Husák T.), FALCO Kounov - TJ Slabce 6:2 (3:1), So. N. Strašecí B - B. Lubná 9:5 (6:1) – (Kougl V. 3, Kaválek 2, Kubec2 , Kougl J., Malík – Peták 2, Beneš, Hejda, Pokorný), SK Lišany - B. Rynholec 1:4 (1:2) – (Chládek – Petrus J. 2, Měsíček, Blecha), FK Kněževes B - Sp. Lužná B 6:1 (2:0) – (Elsnic 2, Kutílek L., Kutílek M., Kopřiva, Hrubý L.), So. Janov - Sj. Chrášťany 0:1 (0:0) – (Řezníček).

Konečná tabulka

1. ČL Kolešovice 26 23 1 2 90 : 17 70 ( 31)
2. So. Janov 26 17 4 5 65 : 33 55 ( 16)
3. SK Lány B 26 16 3 7 84 : 43 51 ( 12)
4. So. Kroučová 26 17 0 9 64 : 54 51 ( 12)
5. So. Srbeč 26 14 1 11 66 : 53 43 ( 4)
6. So. N. Strašecí B 26 13 2 11 72 : 60 41 ( 2)
7. SK Lišany 26 13 1 12 59 : 47 40 ( 1)
8. Sj. Chrášťany 26 11 3 12 46 : 39 36 ( -3)
9. Sp. Lužná B 26 11 0 15 43 : 73 33 ( -6)
10. FK Kněževes B 26 9 3 14 51 : 71 30 ( -9)
11. B. Rynholec 26 8 2 16 39 : 55 26 (-13)
12. B. Lubná 26 7 3 16 51 : 74 24 (-15)
13. FALCO Kounov 26 5 5 16 42 : 79 20 (-19)
14. TJ Slabce 26 4 0 22 30 : 104 12 (-27)

IV. třída - 28. kolo

M. Hřebečníky - So. P. Újezd 2:0 (0:0) – (Bendl, Studený), So. Branov B - ESTA Oráčov B 3:0 kont. – hosté se k utkání nedostavili, So. Lodenice - DS Zavidov B 7:0 (6:0) – (Náprstek L. st. 2, Náprstek L. ml., Náprstek F., Tóth, Veselý, Suchý), Ol. Rakovník B - FK Svojetín 9:1 (2:0) – (Cír 3, Rek 3, Kejla ml. 2, Řenč – Hrubý), R. Třtice - SK Senomaty B 1:1 (0:0) – Novotný – Lahvička Jan), So. Ruda - TJ Slabce B 2:0 (2:0) – (Kuthan 2), B. Lubná B - FC Hořesedly 1:11 (0:6) – (za hosty Bauer 2, Stiska M. 2, Stiska K. 2, Holeček J., Holeček M., Machovec, Němec, Lukách), FC Olešná B – volno.

27. kolo
FC Olešná B – Ol. Rakovník B 3:0 kont. – nastoupení k utkání po čekací době.

Konečná tabulka

1. So. Branov B 28 23 4 1 134 : 36 73 ( 31)
2. ESTA Oráčov B 28 19 2 7 108 : 58 59 ( 17)
3. DS Zavidov B 28 17 3 8 103 : 78 54 ( 12)
4. So. P. Újezd 28 16 3 9 79 : 58 51 ( 9)
5. Ol. Rakovník B 28 16 3 9 108 : 68 51 ( 9)
6. TJ Slabce B 28 16 3 9 115 : 58 51 ( 9)
7. So. Ruda 28 13 4 11 69 : 84 43 ( 1)
8. FC Olešná B 28 13 2 13 85 : 64 41 ( -1)
9. SK Senomaty B 28 11 6 11 85 : 79 39 ( -3)
10. So. Lodenice 28 11 4 13 62 : 72 37 ( -5)
11. R. Třtice 28 9 3 16 46 : 72 30 (-12)
12. M. Hřebečníky 28 8 2 18 40 : 79 26 (-16)
13. FC Hořesedly 27 8 1 18 52 : 103 25 (-17)
14. FK Svojetín 28 5 3 20 61 : 125 18 (-24)
15. B. Lubná B 27 2 1 24 43 : 156 7 (-32)

Okr. pohár dorostu - Finále

FC Jesenice – So. Mšec 3:3 na pok. kopy zvítězil So. Mšec

OP st. přípravek - 22. kolo

FC Zavidov - SKP Rakovník 0:15 (0:10) – (Knor 4, Nágl 3, Gregor 3, Svítil 2, Krupička, Hamouz L., Žihla), Tn. Rakovník - SKP Rakovník B 1:1 (0:1) – (Kabele – Kalvach), Sp. Lužná - B. Lubná 2:1 (0:0) – (Grill, Ryšlavá), Sp. Řevničov - TJ Čistá 2:9 (0:5) – (za hosty Knot 5, Votroubek 3, Král), TJ Šanov - FC Jesenice a TJ Roztoky - FC Olešná – předehráno.
17. kolo
B. Lubná – TJ Roztoky 1:5 (0:1) - (Cajthaml – Hruška 2, Pavlis, Lampír, Fair)
20. kolo
Tn. Rakovník – FC Olešná 9:0 (3:0) – (Kabele 6, Matějovič 2, Varyš)

Konečná tabulka

1. SKP Rakovník 22 22 0 0 259 : 15 66 ( 33)
2. Tn. Rakovník 22 18 2 2 153 : 22 56 ( 23)
3. FC Jesenice 22 17 0 5 122 : 38 51 ( 18)
4. SKP Rakovník B 22 16 2 4 89 : 37 50 ( 17)
5. TJ Roztoky 22 11 3 8 65 : 44 36 ( 3)
6. TJ Čistá 22 10 5 7 53 : 46 35 ( 2)
7. B. Lubná 22 8 1 13 34 : 102 25 ( -8)
8. TJ Šanov 22 6 2 14 42 : 115 20 (-13)
9. Sp. Lužná 22 3 4 15 9 : 84 13 (-20)
10. FC Zavidov 22 4 1 17 23 : 122 13 (-20)
11. FC Olešná 22 3 2 17 13 : 125 11 (-22)
12. Sp. Řevničov 22 2 2 18 18 : 130 8 (-25)

Jaroslav Kraus