II. třída - 4. kolo
ČL Kolešovice - FC05 Zavidov 3:1 (2:0) – (Kozák 2, Polánek), Sp. Lužná - TJ Roztoky 6:0 (2:0) – (Ambrůžek 2, Fronk, Šnajdr, Lukeš, Kameník), So. Sýkořice - FC Po Olešná 3:1 (1:1) – (Šnobl, Hříbal, Linc M. – Mucha), Sp. Řevničov - TJ Čistá 0:0, FK Hředle - ESTA Oráčov 3:2 (1:1) – (Stibor 2, Haluza – Bařtipán 2), Tn. Rakovník B - Ol. Rakovník 3:1 (1:1) – (Poula 2, Brthel – Plánička), So. Mšec - So. Branov 3:0 (1:0) – (Neužil 2, Bohatý).

1. Sp. Lužná 4 3 1 0 16 : 3 10 ( 4)
2. ESTA Oráčov 4 3 0 1 19 : 8 9 ( 3)
3. Ol. Rakovník 4 3 0 1 13 : 4 9 ( 3)
4. ČL Kolešovice 4 2 2 0 10 : 5 8 ( 2)
5. So. Sýkořice 4 2 1 1 11 : 9 7 ( 1)
6. Tn. Rakovník B 4 1 3 0 7 : 5 6 ( -3)
7. So. Branov 4 1 2 1 6 : 5 5 ( -1)
8. FC05 Zavidov 4 1 1 2 10 : 9 4 ( 1)
9. FC Po Olešná 4 1 1 2 8 : 9 4 ( -2)
10. So. Mšec 4 1 1 2 6 : 9 4 ( -2)
11. FK Hředle 4 1 1 2 4 : 8 4 ( -5)
12. TJ Roztoky 4 1 1 2 6 : 12 4 ( 1)
13. TJ Čistá 4 0 1 3 1 : 16 1 ( -5)
Sp. Řevničov 4 0 1 3 1 : 16 1 ( -5)

Střelci
Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 7, Jeníček David (Oráčov) – 7, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 5, Ambrožek Petr (Lužná) – 4, Koc Jaroslav (Zavidov) 4, Devera Daniel (Zavidov) – 3, Diviš Luboš (Sýkořice) – 3, Došek Milan (Branov) – 3, Kollár František (Tn. Rakovník B) – 3, Neužil Petr (Mšec) – 3, Roubík Petr (Kolešovice) – 3, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 3,

III. třída - 4. kolo
So. Kroučová - SK Pavlíkov B 1:3 (0:1) – (Vimr), So. Pustověty - FK Kněževes B 8:2 (2:0) – (Šarankievič 4, Hůla 2, Bičovský V. 2), So. Branov B - TJ Šanov 3:3 (1:2) – (Zmrzlý, Tomášek, Sklenička – Nobilis, Cafourek T., Cafourek J.), So. N. Strašecí B - SK Lišany 7:2 (2:0) – (Havel 3, Kougl V. 2, Kaválek, Cingr – Žalud, Šindler), Sj. Chrášťany - So. Janov 1:1 (0:0) – (Lauber), B. Rynholec - Sp. Lužná B 3:2 (3:1) – (Wittmayer 2, Němec), SK Lány B - So. Srbeč 3:4 (1:2) – (Černý Jar., Kostík, Putík).

1. So. N. Strašecí B 4 3 1 0 14 : 7 10 ( 4)
2. Sj. Chrášťany 4 3 1 0 9 : 4 10 ( 4)
3. SK Lány B 4 3 0 1 11 : 8 9 ( 3)
4. SK Pavlíkov B 4 3 0 1 8 : 7 9 ( 6)
5. So. Janov 4 2 1 1 7 : 6 7 ( 4)
6. B. Rynholec 4 2 1 1 6 : 5 7 ( -2)
7. So. Pustověty 4 1 1 2 12 : 10 4 ( -5)
8. TJ Šanov 4 1 1 2 8 : 7 4 ( -2)
9. Sp. Lužná B 4 1 1 2 7 : 8 4 ( -2)
10. FK Kněževes B 4 1 1 2 9 : 15 4 ( -2)
11. So. Kroučová 4 1 0 3 11 : 13 3 ( -3)
12. So. Srbeč 4 1 0 3 8 : 11 3 ( -3)
13. SK Lišany 4 1 0 3 8 : 15 3 ( -3)
14. So. Branov B 4 0 2 2 7 : 9 2 ( -4)

IV. třída - 4. kolo
FK Svojetín - So. Ruda 1:4, SK Senomaty B - FC Po Olešná B 1:1 (1:0) – (Lahvička – Vašek), FC05 Zavidov B - Ol. Rakovník B 3:1 (1:1) – (Šíma, Štiller R., Lavička), So. P. Újezd - M. Hřebečníky 4:2 (2:1) – (Černý, Čech J., Polcar B., Knor), R. Třtice - FALCO Kounov 1:1 (0:1) – (Chaloupka – Kukla), TJ Slabce - ESTA Oráčov B 4:2 (4:1), FC Hořesedly - B. Lubná 1:3 (0:1) – (Machovec ml.), So. Lodenice – volno.

1. FC Po Olešná B 5 4 1 0 22 : 4 13 ( 4)
2. So. Ruda 4 3 1 0 17 : 8 10 ( 7)
3. So. P. Újezd 4 3 1 0 15 : 8 10 ( 4)
4. SK Senomaty B 5 3 1 1 10 : 6 10 ( 4)
5. TJ Slabce 4 3 0 1 21 : 14 9 ( 0)
6. B. Lubná 5 3 0 2 11 : 11 9 ( 0)
7. FALCO Kounov 5 2 2 1 15 : 10 8 ( 2)
8. ESTA Oráčov B 5 2 1 2 23 : 8 7 ( -2)
9. Ol. Rakovník B 5 2 0 3 18 : 13 6 ( -3)
10. M. Hřebečníky 5 2 0 3 10 : 12 6 ( -3)
11. FC Hořesedly 5 2 0 3 6 : 21 6 ( 0)
12. R. Třtice 5 1 1 3 13 : 16 4 ( -2)
13. FC05 Zavidov B 4 1 0 3 9 : 15 3 ( -6)
14. So. Lodenice 4 0 0 4 4 : 13 0 ( -3)
15. FK Svojetín 5 0 0 5 2 : 37 0 ( -6)

OP dorostu - 2. kolo
So. Mšec - FC05 Zavidov 4:0, FC Jesenice - ČL Kolešovice 3:5, SK Lány - TJ Roztoky 0:3 (0:1) – (Mika 2, Procházka T.), FK Kněževes - Sp. Lužná 2:7 (0:4).
1. So. Mšec 2 2 0 0 10 : 1 6 ( 3)
2. TJ Roztoky 2 2 0 0 8 : 3 6 ( 3)
3. ČL Kolešovice 2 2 0 0 9 : 5 6 ( 3)
4. Sp. Lužná 2 1 0 1 11 : 7 3 ( 0)
5. SK Lány 2 1 0 1 5 : 7 3 ( 0)
6. FC Jesenice 2 0 0 2 6 : 10 0 ( -3)
7. FC05 Zavidov 2 0 0 2 2 : 8 0 ( 0)
8. FK Kněževes 2 0 0 2 3 : 13 0 ( -6)

OP st. žáků - 2. kolo
ESTA Oráčov - Ch. Mutějovice 0:2, ČL Kolešovice - SK Lány 7:0 (6:0) – (Houška M. 4, Vaigenthaler 2, Houška J.), B. Rynholec - TJ Čistá 3:1 (1:1) – (Ledvinka, Beran, Milfait),
So. Mšec - B. Lubná 1:15.

1. B. Lubná 2 2 0 0 21 : 1 6 ( 6)
2. ČL Kolešovice 2 2 0 0 13 : 2 6 ( 3)
3. B. Rynholec 2 2 0 0 7 : 3 6 ( 0)
4. SK Lány 2 1 0 1 6 : 9 3 ( 0)
5. Ch. Mutějovice 2 1 0 1 2 : 6 3 ( 0)
6. TJ Čistá 2 0 0 2 3 : 9 0 ( -3)
7. ESTA Oráčov 2 0 0 2 2 : 8 0 ( -3)
8. So. Mšec 2 0 0 2 3 : 19 0 ( -3)

Okr. pohár ml. žáků - 1. kolo
Tn. Rakovník – TJ Roztoky 2:1 (1:0) – (Neveďal, Roušavý – Bendl), TJ Šanov – FC Po Olešná – odloženo na 17.9., FC Jesenice - FC05 Zavidov – odloženo na 15.9.
OP ml. žáků - 2. kolo
TJ Roztoky – FC05 Zavidov 8:1 (3:0) - (Šimon 3, Pavlis 2, Rendl 2, Hruška – Spěváček)
OP ml. žáků - 2. kolo
TJ Slabce - SK Pavlíkov 4:5 (3:1) – (Vyskočil 4, - Bureš 2, Šiška 2, Klein), FC05 Zavidov - SKP Rakovník 2:9 (1:5) – (Černá, Komárek – Kadar 3, Kalvach 3, Ondříček 2, Netušil), TJ Čistá - FC Po Olešná 2:0 (1:0) – (Knot, Kos), SK Senomaty - TJ Roztoky – odloženo na 15.9., Tn. Rakovník - FC Jesenice – odloženo na 17.9., TJ Šanov – volno.

1. SK Pavlíkov 3 3 0 0 11 : 6 9 ( 6)
2. Tn. Rakovník 2 2 0 0 21 : 3 6 ( 3)
3. FC Jesenice 2 2 0 0 18 : 4 6 ( 3)
4. TJ Čistá 3 2 0 1 13 : 2 6 ( 0)
5. SKP Rakovník 2 2 0 0 11 : 3 6 ( 6)
6. TJ Roztoky 1 1 0 0 8 : 1 3 ( 0)
7. TJ Slabce 3 1 0 2 14 : 12 3 ( 0)
8. FC Po Olešná 3 0 0 3 0 : 11 0 ( -6)
9. TJ Šanov 2 0 0 2 2 : 14 0 ( -3)
10. SK Senomaty 2 0 0 2 2 : 22 0 ( -3)
11. FC05 Zavidov 3 0 0 3 5 : 27 0 ( -6)

OP st. přípravek - 2. kolo
SKP Rakovník - B. Lubná 9:0 (5:0) – (Haifler 3, Kalvach 2, Ondříček, Kadar, Jelínek, Netušil), Sp. Lužná - So. Janov 2:1 (2:0), FC Jesenice - Sp. Řevničov 2:0 (Beneš, Kapoun), Tn. Rakovník – volno.

1. SKP Rakovník 2 1 0 1 10 : 3 3 ( 0)
2. Sp. Řevničov 2 1 0 1 6 : 4 3 ( 0)
3. Tn. Rakovník 1 1 0 0 3 : 1 3 ( 0)
4. FC Jesenice 1 1 0 0 2 : 0 3 ( 0)
5. Sp. Lužná 2 1 0 1 4 : 7 3 ( 0)
6. So. Janov 2 0 1 1 2 : 3 1 ( -2)
7. B. Lubná 2 0 1 1 1 : 10 1 ( 1)

OP ml. přípravek - 2. kolo
So. N. Strašecí - SKP Rakovník B 9:0, Tn. Rakovník - SKP Rakovník 3:2 (1:0) – (Beneš J., Beneš A., Pelc – Zilcher 2).

1. Tn. Rakovník 2 2 0 0 10 : 2 6 ( 0)
2. SKP Rakovník 2 1 0 1 12 : 4 3 ( 0)
3. So. N. Strašecí 2 1 0 1 9 : 7 3 ( 0)
4. SKP Rakovník B 2 0 0 2 1 : 19 0 ( 0)

III. liga žen

Mělník - SK Pavlíkov 0:7

Pozemní hokej

Extraliga žen

Bohemians Praha - HC 1972 Rakovník 0:2 (0:0) (Z. Polcarová, Křiženecká)

Mládež

HC Praga - HC 1972 Rakovník 2:0 (0:0)

HC 1972 Rakovník - Slavia Praha 0:2 (0:0)