FK Kněževes – Králův Dvůr 3:3 (0:0)

V první půli viděli diváci velmi útočný a bojovný fotbal jak ze strany Kněževsi, tak ze strany hostů. Šancí neměli domácí málo, ovšem brankář hostí čaroval a s přehledem vše likvidoval. Skóre zápasu se mohlo měnit v 15. minutě, kdy nebezpečně zahrávali hosté přímý kop, ale Krabec s přehledem vyrazil na roh. O pět minut později si velký bojovník a srdcař kněževeského týmu Pavel Hlavatý pohrál s obranou hostí, ale sám před brankářem selhal. Další velkou šanci měli domácí po půl hodině hry, kdy zahrávali rohový kop. Přetažený balón na zadní tyč ale nedokázal osamocený Vrábík dobře trefit. V 38. minutě měl opět velkou šanci Hlavatý. Ve velkém vápně vybojoval míč, prostrčil si ho mezi beky, ale brankář jeho úmysl vystihl a s přehledem jeho lob chytil. Hosté ke konci poločasu hrozili spíše jen z rychlých brejků, ale ty obrana Kněževsi zastavila. Ve 43. minutě měl další příležitost skórovat Pavel Hlavatý. Na půlce hřiště sebral míč, prošel přes obránce a jeho křížné střele chyběli pouze centimetry.

V druhé půli už bylo vše jinak. V 55. minutě chybovala domácí obrana, když nejprve nedůrazně hlídala soupeře a následným špatným odkopem od brány se míč dostal k hostujícímu útočníkovi, jenž chytrou střelou přehodil domácí brankáře – 0:1. To ovšem rozhýbalo domácí útočníky a v 68. minutě to také přineslo ovoce. Domácí zahrávali rohový kop. Na něj si naběhl Pavel Hlavatý, jeho pokus brankář vyrazil pouze k Radimu Suchánkovi, jenž se nemýlil – 1:1. Domácí měli sice i nadále převahu, ovšem zapomínali na zadní vrátka, což se jim vymstilo. V 75. minutě poslali hosté krásný míč za obranu Kněževsi. Beci spoléhali na vyběhnutí brankáře, ten ovšem zaspal a pro útočníka to byl již snadný úkol – 1:2. Domácí nevěděli, co v tu chvíli hrát a tak hosté o tři minuty později technickou střelou překonali brankáře Krabce potřetí. V tu chvíli se zdálo být o výsledku rozhodnuto. Jenže v 85. minutě prošel Hlavatý přes celou zálohu a obranu hostí a nedal brankáři šanci 2:3. V tu chvíli začal veliký tlak Kněževsi. Tři minuty před koncem si na trestný kop opět naběhl Hlavatý a hlavou poslal míč do šibenice – 3:3.

FK Kněževes: Krabec – Šefara, Elsnic, Suchánek, Hrubý – Králička, Komžík, Zuska, Kovařík – Hlavatý, Vrábík. Trenér Krabec st.