Sokol Janov – FC 05 Zavidov B 0:4 (0:2)

První šance přišla ze strany hostů, kdy se do velké tutovky dostal A. Kraus, který ale z malého vápna překopl bránu. Poté přišla chvíle pro Ždánského, který se krásnou mezihrou s Korčákem a Špičkou dostal za domácí hráče, ale mířil nepřesně. Další velkou šanci měl A. Kraus, který si naběhl na rohový kop a hlavou mířil těsně nad branku. Po zastřelování se hosté nakonec dočkali v 35. minutě, kdy se uvolnil Korčák, našel na malém vápně volného Ždánského a ten uklízel míč za záda domácího brankáře – 0:1. Za 4 minuty se dostal ve vápně k míči Korčák a tvrdou střelou prostřelil Kopáčka podruhé 0:2. Pak se osmělili také domácí, kdy Sajner dostal míč za obranu a šel sám na Štillera, který však dvěma krásnými zákroky jeho šanci zneškodnil.

Druhý poločas začal tlakem domácích, kteří se snažili vstřelit gól, avšak buď nemířili přesně, nebo je vychytal jistý M. Štiller, který několikrát opravdu čaroval. A tak přišla 68. minuta, k míči se dostal Korčák, pohrál si s domácí obranou a přesnou střelou uklidil míč k pravé tyči – 0:3. Poté se hrálo nahoru, dolů, šance střídala šanci, avšak ani na jedné straně hráči nemířili přesně. V 89. minutě se dostal odražený balon ke Korčákovi, jenž zkompletoval hattrick – 0:4.

„Těžko hodnotit toto utkání, ve kterém si hráči
A-týmu Zavidova přijeli zvednout své sebevědomí na úkor našich hráčů, před kterými musím opět smeknout za jejich výkon a disciplínu. Hráli jsme na hranici našich možností a škoda jen několika neproměněných šancí Rosy a Sajnera. Utkání mohlo nabrat zajímavý směr," litoval neproměněných šancí vedoucí Janova Tomáš Kinter a pokračoval. „Bohužel realita je jiná, při pohledu na tabulku je jasné, že s 23 vstřelenými brankami za celou sezonu se nedají sbírat body."

Spokojen naopak mohl být zavidovský fotbalista Petr Čech st. „Dnes jsme odehráli dobré utkání a hodně nás podržel brankář Štiller, který zneškodnil všechny šance domácích. Samozřejmě všichni budou namítat, že jsme tam měli hráče z A-týmu, ale díky omluvenkám Šmída, P. Čecha ml., Louly, Peška a P. Čecha st. to opravdu nešlo jinak," obhajoval posílení kádru o hráče z prvního mužstva Petr Čech st., jenž byl rád, že se Zavidovským povedlo vyhrát a získat důležité body.

Sokol Janov: Kopáček – Melč, Kloub, Koukal (66. Alijevič), Čuda – Haluza, Kail, Karnafel, Linc (46. Rosa) – Konvalinka, Sajner.

Zavidov B: M. Štiller – Špička, J. Kraus, Plincner – Devera, Zuda, D. Štiller, A. Kraus, R. Štiller (66. Jelínek) – Žďánský, Korčák.