Nováček ze Slabec v klíčovém duelu sezony prohrál s rezervou Zavidova 1:2 a je jisté, že okresní přebor po roce opět opustí.

Historického úspěchu dosáhli fotbalisté Lišan. V Kolešovicích, které se na jaře trápí, v předposledním kole vyhráli 3:1, zatímco čtvrté Hředle ztratily v Olešné a tak je jasné, že skončí na třetím místě. Tak vysoko ještě nebyly.

Jesenice zdolala po penaltách Městečko na jeho hřišti a udržela se v kontaktu s Olešnou, která zvítězila ve šlágru kola nad Hředlemi. V posledním kole se oba týmy střetnou o konečné páté místo v Jesenici

II. třída – 25. kolo
FC PO Olešná – FK Hředle 2:0 (1:0) – (Polášek M., Černý), Oh. Městečko – FC Jesenice 2:2 (1:1) – (Hajný, Šnídl – Horvát, Jeníček) – pk 7:6 (Jun), TJ Slabce – FC 05 Zavidov B 1:2 (1:2) – (Konopásek – Čech ml., Blecha), SK Lány – So. Kroučová – ukončeno v 35 min. za stavu 2:0 z důvodu bouřky a silného deště, SK Senomaty A – FK Kněževes A 1:3 (0:1) – (Moroz – Neveďal, Hrubý, Krejčí), ČL Kolešovice A – SK Lišany 1:3 (1:1) – (Barthel – Haifler, Paseka, Řepka L.), B. Rynholec – volno.

1. FK Kněževes A⋌24 16 2 1 5 76:46 53
2. SK Lány ⋌22 15 2 2 3 83:38 51
3. SK Lišany ⋌23 13 4 0 6 68:40 47
4. FK Hředle ⋌23 14 0 1 8 68:36 43
5. FC PO Olešná⋌23 13 0 1 9 67:43 40
6. FC Jesenice A ⋌23 10 3 3 7 66:51 39
7. Oh. Městečko ⋌23 8 4 2 9 53:50 34
8. SK Senomaty A⋌ 23 10 0 2 11 61:60 32
9. ČL Kolešovice A⋌ 23 10 0 2 11 51:59 32
10. B. Rynholec⋌ 23 8 2 1 12 50:55 29
11. FC 05 Zavidov B ⋌23 7 3 2 11 45:64 29
12. So. Kroučová ⋌22 2 1 3 16 25:93 11
13. TJ Slabce ⋌23 2 0 1 20 25:103 7

Střelci
27 – branek – Jiří Hanych (FK Kněževes),
26 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko)
25 branek – Denis Scott Bechner (FK Hředle),
22 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
21 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Michal Reichl (SK Lány),
18 branek – Jakub Vávra (SK Senomaty A), Miroslav Balík (SK Lány)
15 branek – Adam Vitner (FK Hředle), Radek Polášek (FC PO Olešná),
14 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),
13 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany), Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek – Milan Beran (B. Rynholec), František Machovský (So. Kroučová), Jaroslav Daniš (ČL Kolešovice A), Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Martin Polášek (FC PO Olešná), Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Tomáš Sejpka (FK Kněževes A – FC PO Olešná), Milan Petr (SK Lány),
10 branek – Martin Vodrážka (FK Hředle), Jiří Urban (Oh. Městečko),
9 branek – Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Dmytro Moroz (SK Senomaty A), Filip Milfait (B. Rynholec) ,
8 branek – Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), Dominik Kolář (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Petr Holeček a Ondra Neveďal (FK Kněževes A), Zdeněk Špimr a Stanislav Rous (Ol. Rakovník),
7 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Vít Fiala (FC Jesenice A), Tomáš Kapoun (ČL Kolešovice A), Jan Vrábík (FK Kněževes A), Václav Mutínský (SK Lišany), Jakub Černý a Lukáš Majba (FC PO Olešná), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Jan Paseka (SK Lišany),
6 branek – Pavel Barthel (ČL Kolešovice A), Radek Čihař (FK Kněževes A), Martin Karnold (SK Senomaty A), Martin Havel (Ol. Rakovník), Lukáš Řepka (SK Lišany),
5 branek –Bethel Amauwah (FK Hředle), Tomáš Šíma (FK Kněževes A), Michal Bagi (SK Lišany), Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Matějka a Lukáš Dadák (B. Rynholec), Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Jakub Matějka (SK Lány), Marek Konopásek (TJ Slabce), František Horvát (FC Jesenice A)

IV. třída – 18. kolo
FK Kounov – ČL Kolešovice B 2:4 (1:2) – (Hubička Jiří 2 – Zuska ml. 3, Ritter).

Konečná tabulka
1. FC Jesenice B ⋌20 13 1 3 3 72:34 44
2. TJ Roztoky B ⋌20 12 1 2 5 53:37 40
3. SK Senomaty B ⋌20 10 3 1 6 57:33 37
4. So. Petrohrad ⋌20 10 3 0 7 65:50 36
5. SK Mš. Žehrovice ⋌20 10 2 2 6 54:43 36
6. So. Srbeč ⋌20 9 1 4 6 67:49 33
7. ČL Kolešovice B ⋌20 10 0 1 9 45:50 31
8. FK Kněževes B ⋌20 9 1 1 9 59:53 30
9. So. Ruda ⋌20 8 1 0 11 49:51 26
10 FK Kounov⋌ 20 3 1 0 16 24:92 11
11. So. Panoší Újezd ⋌20 2 0 0 18 34:87 6

Střelci
29 branek – Milan Svítek (So. Srbeč),
23 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B),
14 branek – Karel Pros a Jaroslav Kovář ml. (So. Petrohrad),
13 branek – Adam Jurča (So. Petrohrad),
12 branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B), Václav Zuska ml. (ČL Kolešovice B),
11 branek – Marcel Kovář (So. Petrohrad), Karel Kratina (So. Srbeč)
10 branek – Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B), Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Miroslav Mišík (So. Srbeč),
9 branek – Vít Fiala (FC Jesenice B), Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Antonín Polcar, Jakub Vávra a Dmytro Moroz (SK Senomaty B), Daniel Polánek, Jakub Polánek (ČL Kolešovice B),
8 branek – Lukáš Halámek (So. Petrohrad),
7 branek – Luboš Malafa (FK Kněževes B), Jan Pondělíček a Vít Husák (So. Ruda),
6 branky – Jakub Rampas (FC Jesenice B), Radek Škutchan (SK Mš. Žehrovice), Tomáš Novotný (So. Ruda), Lukáš Voborník (So. Srbeč), Jiří Hubička (FK Kounov),
5 branek – Radek Čihař, David Tancoš a Miroslav Miksa (FK Kněževes B), Milan Cífka (So. Srbeč), Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Luboš Mácha (SK Senomaty B), Ladislav Jambor a Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Petr Pongrác (So. Ruda), Lukáš Schejbal (FK Kounov), Tomáš Krůta (TJ Roztoky B).