TJ Tatran Rakovník
– SK Čelákovice 3:3 (2:2)

A respekt byl zpočátku na domácích fotbalistech znát. Kromě šance Marce hned v úvodu, který poslal míč vedle hostující svatyně, si příliš šancí domácí fotbalisté nevypracovali. Byli to naopak hosté, kdo určoval tempo hry. Už ve třetí minutě totiž pozapomněla domácí obrana na hostujícího hráče a ten s přehledem překonal gólmana Zacha – 0:1. Domácím se ještě více přitížilo za zhruba dalších pět minut. Po rohovém kopu, kdy Tatranští špatně pokryli soupeře, vedly Čelákovice o dvě branky.

„Udělali jsme dvě hrubé chyby a soupeř nás potrestal. Soupeř byl v úvodu utkání mnohem aktivnější, důraznější a přehrával nás," komentoval úvod zápasu Václav Eck. Až zhruba po dvaceti minutách se jeho svěřenci vzchopili. Nejprve Petr Kučera vystihl „malou domů" hostů a poslal míč do odkryté svatyně, chvilku na to Kudela obstřelil brankáře a rázem bylo srovnáno. V závěru první pětačtyřicetiminutovky mohl skóre otočit Kudela, ale hlavou minul.
Druhé dějství bylo už daleko více vyrovnané s několika brankovými příležitostmi na obou stranách.

Domácím se podařilo patnáct minut před koncem otočit výsledek. Petr Kučera po rohovém kopu nezaváhal – 3:2. Chvilku na to mohlo být vyrovnáno, ale hosté prázdnou branku přestřelili. Čelákovičtí nakonec srovnali. Domácí Zach první pokus zlikvidoval, míč se však dostal k dalšímu protihráči, který mířil přesně.

„Je škoda, když už jsme výsledek otočili, že jsme to za každou cenu neudrželi. Kluky ale musím pochválit, že to za stavu 0:2 nezabalili. Myslím, že vzhledem k průběhu utkání je remíza zasloužená," hodnotil utkání Václav Eck.

Tatran Rakovník: Zach – Výborný, Verner, L. Kučea – L. Mrázek, Křivánek – P. Kučera, Gögh, Pidrman (80. Dvořák) – Kudela, Marc.