Sokol Nové Strašecí – TJ Polepy 1:2 (0:1)

Před rovnou stovkou platících diváků se představili fotbalisté Nového Strašecí i se zimní posilou jménem Břečka. Jenže domácím premiéra nevyšla podle očekávání. Souboj se sousedem v tabulce nevyšel a Nové Strašecí se tak propadlo do druhé poloviny tabulky. Oba celky si během prvního poločasu vytvořily několik brankových příležitostí, ale byl to právě soupeř z Polep, který dokázal alespoň jednu proměnit. A to zhruba po půl hodině hry, když se trefil Křelina. Do kabin tak odcházeli hosté s jednobrankovým náskokem.

S cílem vstřelit minimálně vyrovnávací branku vstoupili do druhého poločasu strašečtí fotbalisté a na soupeře „vlétli“. Situaci domácím ztížil znovu hostující útočník Křelina, který poslal svůj tým do dvoubrankového vedení – 0:2. Ti se z tohoto vedení neradovali dlouho. Již o deset minut později o sobě dala vědět čerstvá zimní posila Břečka – 1:2. Když už to vypadalo, že by mohl nastat zlom v utkání, musel v 70. minutě předčasně do sprch domácí Ducár. Hosté s výhodou jednoho hráče v poli těsný náskok uhájili.

N. Strašecí: Kut - Šebesta (63. Břečka), Štika, Pejša, Ducár - Černý, Vašák, L. Mrázek, Duchoň - J. Mrázek, Kudela. Trenér: M. Mrázek.

TJ Polepy: Malý - Hůrka, Suchánek, Hrabal, Dušek - Slezák, Kmoch, Paták, Javorek - Křelina, Týma.