TJ Tatran Rakovník – FK Čáslav B 1:0 (1:0)

Do utkání přesně pdole předpokladů vstoupili hostů. Ti také byli aktivnější a vytvořili si několik slibných příležitostí. Rakovnický brankář Procházka však byl proti. Tatran postupem času hru vyrovnával a hrozil z nebezpečných brejků, na které byli čáslavští zadáci krátcí. Po čtvrt hodině, kdy Tatran předvedl pěknou kombinaci se v dobré střelcké pozici ocitl Zmeškal, ale minul. O několik minut později těsně minul Kudela. Ten se prosadil až ve třicáté minutě, když nejprve Větrovský ukořistil Větrovský a následně vybídl přesným pasem Kudelu – 1:0. Čáslavští sice chtěli odpovědět stejným způsobem. Domácí defenziva však pracovala na výbornou.

Druhé dějství už příliš rozruchu na fotbalovém trávníku nepřineslo. Rakovničtí hráli především takticky, tedy dlouho drželi míč a vyčkávali. Přitom nepouštěli hosty do vážnějších akcí a sami mohli zvýšit brankový rozdíl.

„Nebylo to vůbec jednoduché. Hosté měli výškovou převahu, kterou při jakékoliv příležitosti využívali. Naštěstí jsme se na to dobře připravili,“ komentoval utkání na oficiálních webových stránkách Tatranu Rakovník trenér Václav Eck.

Tatran Rakovník: Procházka – Čermák, Havel, Vecka, Hvězda – Melichar, Hájek, Větrovský, Kučera (85. Krejza) – Zmeškal (89. Stuchl), Kudela.