Braník – SK Pavlíkov 1:4 (1:1)

Hosté přijeli s mnohem lepší fyzičkou, technickou vybaveností a vše bylo na trávníku znát. Skóre sice otevřely domácí hráčky, byla to však jejich ojedinělá šance. Trenér Pavlíkova však uznal, že trestný kop provedla braníkovská hráčka s přehledem.

To bylo ze strany Pražanek vše, vyrovnání donesla na kopačce Kulhánková a ve druhé půli už nebylo o čem hovořit. Pavlíkov byl jasně lepší, převaha byla markantní, i proto dostaly lvice třikrát prostor ke skórování.

Po rohovém kopu Kulhánkové hlavou zavěsila povedeně Pázlerová a pak si své klasické fotbalové dopoledne užila opět Kulhánková, když sama přidala další dva flastry – 1:4.

„Dnes byl náš výkon o hodně lepší než minule, alespoň co se týče proměněných šancí. Měli jsme navrch po všech stránkách. Holky se nenechaly zaskočit a hrály i druhý poločas. Braník je jedním z těch slabších týmů, skóre mohlo být i vyšší. Šanci měla ještě Kutílková, dvakrát Bogliová, Hlaváčková a také Kulhánková. Trochu mě mrzí, že se hrálo na umělce, když vedle plochy byla dvě pěkná travnatá hřistě. Bylo těžké předvídat, kam se míč na tomto povrchu odrazí. Rozhodčí pískal velmi kvalitně a férově,“ přehrál si utkání trenér Pavlíkova Josef Štiller.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Pospíšilová (60. Pavlíčková), Bártová, Šarlingrová, Procházková (17. Hajnová) – Pázlerová, Brabcová, Mladá – Hlaváčková (55. Kutílková), Kulhánková (65. Slavíková), Bogliová (75. Broumová).