Jeho tým v ní v sobotu v 15 hodin přivítá nováčka z Polep, jenž je překvapením elitní krajské soutěže. V závěru podzimu ale celku z Kolínska trošku došel dech a nakonec přezimoval v nesmírně vyrovnané tabulce na desátém místě. Bod za osmým Strašecím, které má soupeři co vracet, protože na jeho trávníku v podzimním 2. kole podlehlo 1:5.

Byl to největší debakl svěřenců kouče Miloslava Mrázka v sezoně. „Vedli jsme tam jedna nula a nedali další tutovku. Do poločasu ale domácí během pěti minut ze tří standardek otočili a pak nás jasně přejeli,“ zavzpomínal Kut na průběh prvního utkání.

Polepští těžili i z malého hřiště, proto si gólman přeje, aby se hrálo na hlavním stadionu a ne na náhradní umělce, která by rozměry vyhovovala soupeři. Tím by měli domácí menší šanci uspět.

„Ve středu na něm moc sněhu nebylo, myslím, že do soboty to bude dobré,“ mínil 41letý gólman, jenž měkčí terény vítá. „Vzhledem k mému věku je mám raději než vyprahlou zem,“ přiznal borec, jenž ve II. lize pod současným koučem Ostravy Koubkem odchytal za Kladno na třicet zápasů.

K tomu, aby byl po sobotě spokojený, potřebuje, aby jeho kolegové začali doma dávat branky. Dosud jich v osmi zápasech dali pouhých jedenáct!