SK Rakovník – Most B 0:1 (0:1)

A úvod utkání nenasvědčoval, že by se tak nemělo stát. Domácí na hosty vlítli a doslova je přišpendlili na svoji polovinu. Hned v první minutě po levé straně pronikl Svítil a místo přihrávky na Ludvíka, na kterého zívala prázdná branka, nepřesně zakončoval.

Po rohových kopech neuspěl Pšenička ani Haifler. Hostům dělaly problémy Svítilovy průniky, které však domácí hráč řešil sobecky a ani jednou nenahrál nabíhajícím spoluhráčům, kteří byli v lepších střeleckých pozicích.

Hosté se dostali ze svojí poloviny poprvé v 17. minutě a hned přišel pro domácí šok. Po pravé straně utekl Hamouzovi L. hostující hráč a Helebrant to už nezachránil – 0:1.

Ve druhé půli se začínalo pomalu dařit středním záložníkům Kadarovi a Hamouzovi R. a domácí se dostávali do šancí zejména po centrovaných míčích. Nedařilo se srovnat Kalvachovi, Svítilovi, Kadarovi ani Ludvíkovi.

Vrchol smůly pro domácí byla 50. minuta, kdy hosté zahráli malou domů ve vlastním vápně. Domácí vše dobře rozehráli a následovala Benešova dělovka, po které se hosté jenom ohlédli.

Rána však skončila jen na břevně. Zbytek zápasu se dohrával v tlaku domácích, ale vyrovnání nepřišlo. „To, co dokážeme zahodit, je až neuvěřitelné. Hosté se jednou dostanou za polovinu a vyhrají. V pokrytí prostorů nemůžu nic vytknout, kluci bojovali, dřeli, ale to bohužel nestačí. Nezbývá tedy než sportovně pogratulovat soupeři k vítěztví,“ prozradil asistent Miroslav Trešl.

SK Rakovník: Helebrant (31. Mezei) - Hamouz L., Beneš, Pšenička, Krupička - Ludvík, Kadar, Hamouz R., Čech - Haifler, Svítil. Hokejově střídali: Kalvach, Titlbach, Pfeifer.