Lány si na soupeře pěkně vyšláply a nasázely mu deset branek.

Žihle – SK Lány 0:10 (0:4)

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal, který zatím nenasvědčoval tomu, že by mohlo padnout tolik branek. Oba týmy si vytvářely šance, ale gólově se neprosadil žádný. Změna přišla asi po půl hodině hry, kdy Lánští, hrající viditelně při chuti začali šlapat do plných a postupně vstřelili do poločasu čtyři branky. Ve druhé půli pokračovali fotbalisté Lán se stejným nasazením a jasně přehrávali domácí tým. Do konce utkání přidali ještě šest branek a konečné skóre se tak vyšplhalo až na krásných kulatých deset. Bezhlavý soupeř nevstřelil ani jednu branku a tak zápas skončil 0:10.
Lány: Haužvic – Dudášík – Rybář, Rajgl, Kubička – Pleiner, Dvořák,Verner, Blín – Vácha, Reichl. Střídali: D. a J. Čapkové, Najer, Hladký, Laga
Trenér: M. Dvořák