VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Lány na jaře poprvé padly! Od Lišan dostaly šestku

Rakovnicko - Lídr okresního přeboru - Lány, přišel o svoji stoprocentní jarní bilanci. Ve šlágru kola padl s Lišany 3:6 a souboj o prvneství se zamotává. 

13.5.2018
SDÍLEJ:

Rakovnická Olympie prohrála ve 21. kole okresního přeboru s Hředlemi 0:3.Foto: Tomáš Pucholt

II. třída – 20. kolo
SK Lišany - Ol. Rakovník 3:0 kontumačně.
II. třída – 21. kolo
Ol. Rakovník - FK Hředle 0:3 (0:1) – (Bechner, Šerák, Vodrážka), So. Kroučová - FC 05 Zavidov B 5:2 (3:1 (Machovský 2, Janek, Škuthan, Vajnar – Denk, Zuda), FC PO Olešná - FK Kněževes A 1:2 (1:0) – (Polášek R. – Hanych 2), Oh. Městečko - ČL Kolešovice A 1:1 (0:0) – (Urban – Daniš) – pk 2:1 (Procházka), TJ Slabce - SK Senomaty A 1:2 (1:1) - (Vaněk – Eichler, Moroz), SK Lány - SK Lišany 3:6 (3:4) – (Petr 2, Reichl – Mutínský, Paseka, Feher, Medřický, Roušavý, Bagi), B. Rynholec - FC Jesenice A 2:2 (0:2) – (Kedroň 2 – Kapoun, Kolář) – pk 4:5 (John J.).


1. SK Lány 21 14 2 2 3 81:39 48
2. FK Kněževes A 21 13 2 1 5 57:44 44
3. FK Hředle 21 14 0 1 6 61:33 43
4. SK Lišany 21 11 4 0 6 60:39 41
5. FC Jesenice A 21 10 3 2 6 59:45 38
6. FC PO Olešná 21 12 0 1 8 57:39 37
7. Ol. Rakovník 21 11 0 1 9 52:42 34
8. ČL Kolešovice A 21 9 1 2 9 48:39 31
9. SK Senomaty A 21 10 0 1 10 55:54 31
10. Oh. Městečko 21 8 2 2 9 48:39 30
11. B. Rynholec 21 7 2 1 11 44:45 26
12. FC 05 Zavidov B 21 4 3 2 12 38:66 20
13. So. Kroučová 21 2 1 3 15 23:88 11
14. TJ Slabce 21 2 0 1 18 22:93 7

Střelci
24 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko)
22 branek - Jiří Hanych (FK Kněževes), Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
21 branek - Michal Reichl (SK Lány), Denis Scott Bechner (FK Hředle),
16 branek - David Jeníček (FC Jesenice A),
13 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany), Miroslav Balík (SK Lány), Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek - Jaroslav Daniš (ČL Kolešovice A), Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Milan Petr (SK Lány), Radek Polášek (FC PO Olešná), Adam Vitner (FK Hředle),
10 branek – František Machovský (So. Kroučová), Jiří Jelínek (SK Lišany), Milan Beran (B. Rynholec),
9 branek – Tomáš Sejpka (FK Kněževes A – FC PO Olešná), Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Filip Milfait (B. Rynholec)
8 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice A), Martin Vodrážka (FK Hředle), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Holeček (FK Kněževes A), Zdeněk Špimr a Stanislav Rous (Ol. Rakovník),
7 branek – Václav Mutínský (SK Lišany), Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Jiří Urban (Oh. Městečko),
6 branek – Jan Paseka (SK Lišany), Jan Vrábík a Radek Čihař (FK Kněževes A), Martin Karnold (SK Senomaty A), Martin Havel (Ol. Rakovník), Tomáš Kapoun (ČL Kolešovice A)
5 branek – Michal Bagi (SK Lišany), Eichler (SK Senomaty A), Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Jakub Matějka (SK Lány),
4 branky - Roman Zadák, Jakub Černý a Patrik Telvák (FC PO Olešná), Lukáš Řepka (SK Lišany), Aleš Kraus a Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Milan Staněk (FK Hředle), Petr John, František Horvát a Jaroslav Mutínský (FC Jesenice A), Pavel Barthel (ČL Kolešovice A), Ondřej Havel a Dmytro Moroz (SK Senomaty A), Libor Švolba a Ondřej Humr (SK Lány), Jiří Čiha (TJ Slabce), Ondra Neveďal (FK Kněževes A), Tomáš Macák a Marek Konopásek (TJ Slabce)

III. třída – 19. kolo
So. Pustověty - Sj. Chrášťany 3:2 (2:2) – (Matějovský, Kameník, Dvořák vlastní – Králička, Kozák), TJ Čistá - SK Pavlíkov 3:1 (2:1) – (Votroubek R., Tesař, Votroubek J. ml. – Gebhart T.), So. Branov - TJ Roztoky A 1:2 (1:0) – (Hubka - Ben Hadj 2), Sp. Řevničov - TJ Šanov 3:1 (1:1) – (Fujera 2, Hanzlík – Šika D.) So. Sýkořice - SK Oráčov 2:2 (1:1) – (Linc, Slabý – Elsnic 2) – pk 2:3 (Elsnic), B. Lubná - So. Janov 2:3 (1:1) – (Pokorný, Kollár – Sajner 3).


1. B. Lubná 19 18 0 0 1 77:19 54
2. So. Pustověty 19 17 0 0 2 54:23 51
3. Sp. Řevničov 19 12 1 0 6 55:48 38
4. TJ Roztoky A 19 10 3 2 4 46:41 38
5. So.Janov 19 10 3 0 6 40:20 36
6. Sj. Chrášťany 19 8 1 2 8 56:43 28
7. So. Sýkořice 19 6 0 5 8 29:35 23
8. SK Pavlíkov 19 4 2 2 11 37:49 18
9. So. Branov 19 5 1 1 12 36:53 18
10. SK Oráčov 19 3 3 1 12 31:58 16
11. TJ Čistá 19 3 1 1 14 26:64 12
12. TJ Šanov 19 2 1 2 14 18:52 10


Střelci
22 branek – Radek Pokorný (B. Lubná)
19 branek – Adam Trejbal (B. Lubná),
18 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
14 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Jan Husák (Sp. Řevničov),
10 branek – Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany), Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Dominik Varyš (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov),
9 branek – Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Jaromír Knap (So. Pustověty),
8 branek – Roman Votroubek (TJ Čistá), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Marek Bradáč (So. Janov), Tomáš Krátký (So. Branov), Martin Elmerich (So. Pustověty),
7 branek – Radek Konvalinka (So. Janov), Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Jan Elsnic (SK Oráčov)
6 branek - Petr Linc (So. Sýkořice), Jan Bureš a Makram Ben Hadj Abdellatif (TJ Roztoky A), Martin Rosa a Petr Sajner (So. Janov), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Zdeněk Ledvina, Lukáš Polcar a Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Filip Libecajt (Sp. Řevničov),
5 branek - Jiří Votroubek ml. (TJ Čistá), Pavel Kollár, Robert Henzély a Marián Bok (B. Lubná), Milan Pedál, Jan Fujera a Jan Urbanovič (Sp. Řevničov), Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Adam Herrmann (Sj. Chrášťany),
4 branky – Stanciu Liviu – Vasile a Jaroslav Slabý (So. Sýkořice), Václav Krůta, Vojtěch Hladík a Štefan Masarovič (TJ Roztoky A), Petr Kašpar (TJ Čistá), Jakub Kail (So. Janov), Jan Bauer, Martin Šimon a Luboš Koláček (So. Pustověty), Tomáš Hink (SK Pavlíkov), Jakub Svatoň (SK Oráčov), Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Jakub Husák a Jan Kolek (Sp. Řevničov), Michal Rasocha (So. Branov), István Takács (TJ Šanov)

IV. třída – 19. kolo
FC Jesenice B - So. Petrohrad 3:2 (1:1) – (Pacourek, Kapoun, Mutínský – Jurča, Černý), TJ Roztoky B - FK Kněževes B 2:2 (0:1) – (Faifr 2 – Miksa, Žemlička) – pk 2:4 (Šíma), SK Senomaty B - FK Kounov 3:0 (1:0) – (Moroz, Komín, Hudák), ČL Kolešovice B - SK Mš. Žehrovice 2:3 (2:1) – (Zuska ml., Jelen – Kureš, Slavík, Škutchan), So. Panoší Újezd - So. Srbeč 3:1 (2:1) – (Hůla 2, Vlček – Kratina), So. Ruda – volno.


1. TJ Roztoky B 17 11 1 2 3 49:30 37
2. FC Jesenice B 17 10 1 3 3 55:31 35
3. SK Mš. Žehrovice 18 9 2 2 5 51:37 33
4. SK Senomaty B 17 8 3 1 5 49:31 31
5. So. Petrohrad 17 8 3 0 6 57:45 30
6. So. Srbeč 18 7 1 4 6 57:43 27
7. FK Kněževes B 17 8 1 1 7 53:45 27
8. So. Ruda 17 8 1 0 8 47:40 26
9. ČL Kolešovice B 16 6 0 1 9 30:43 19
10. So. Panoší Újezd 17 3 0 0 14 32:73 9
11. FK Kounov 17 2 1 0 14 20:82 8

Střelci
23 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
21 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B),
12 branek - Karel Pros a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad),
11 branek - Josef Žemlička (FK Kněževes B), Marcel Kovář a Adam Jurča (So. Petrohrad),
10 branek - Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Miroslav Mišík (So. Srbeč),
9 branek - Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B),
8 branek - Karel Kratina (So. Srbeč),
7 branek - Antonín Polcar a Jakub Vávra (SK Senomaty B), Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Luboš Malafa (FK Kněževes B), Vít Husák (So. Ruda),
6 branky - Radek Škutchan (SK Mš. Žehrovice), Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Pondělíček a Tomáš Novotný (So. Ruda), Lukáš Voborník (So. Srbeč),
5 branek - Dmytro Moroz (SK Senomaty B), Milan Cífka (So. Srbeč), Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Luboš Mácha (SK Senomaty B), Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Petr Pongrác (So. Ruda)
4 branky - Bronislav Polcar a Jiří Vlček (So. Panoší Újezd), Jiří Beneš (FC Jesenice B), Radek Čihař a Miroslav Miksa (FK Kněževes B), Václav Varyš, Tomáš Krůta a Martin Fikejz (TJ Roztoky B), Radek Vojanec, Petr Král a David Mrnka (So. Ruda), Petr Huttr a Lukáš Schejbal (FK Kounov), Václav Zuska ml. (ČL Kolešovice B)

Autor: Josef Rod

13.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 5 000 Kč Pomocní skladníci Noční expedient/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 5000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: nakládání zboží do přepravek dle dodacích listů., Nabízíme pečivo zdarma., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 734807217 (8:00-16:00 hod.) nebo e-mailem pekarna.knezeves.jp@seznam.cz. Pracoviště: Pekárna kněževes, s.r.o., Pražská, č.p. 335, 270 01 Kněževes u Rakovníka. Informace: Josef Porvich, +420 734 807 217. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 19 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme manuálně zručného člověka, jedná se o demontáž a montáž el. čerpadel a motorů. Řidičský průkaz sk. B výhodou pro svoz zakázek od zákazníků., Nabízíme: stravenky., Kontakt: tel. 608282868. Pracoviště: Aquamo s.r.o., Karlovarská, č.p. 613, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Luboš Mikšovský, +420 608 282 868. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 115 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Provozní zámečník, elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka, Požadavky: výuční list v oboru zámečník, obráběč kovů nebo v jiném příbuzném oboru, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, Nabízíme: zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé firemní benefity, práce v nepřetržitém provozu, Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, na soukromé životní pojištění, na stravování, 13. plat atd., Kontakt:Ing. Jana Knappová 313523792, 739681317 (7:00-15:00), e-mail: jana.knappova@lb.cz nebo osobně: Závod RAKO 3 Lubná u Rakovníka (7:00-15:00). Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317. Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 34 000 Kč Vedoucí provozu v ostatních zařízeních vedoucí provozu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, znalost práce na PC - uživatelská znalost Word, Excel, internet. Práce na podobné pozici výhodou., Pracovní smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení na další období, jedná se o dlouhodobé zaměstnání., Zaměstnanecké výhody: stravenky, bonusový systém, 1. kontakt ze zaměstnavatelem tel. : 606 609 302 (Jan Novák) nebo e-mailem: pilarova.sarka@recyclingas.cz. Pracoviště: Recycling - kovové odpady a.s. - provozovna rakovník, Dukel. hrdinů, č.p. 2749, 269 01 Rakovník 1. Informace: Jan Novák, +420 606 609 302.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Trenér Eck: Propadli jsme

Ilustrační foto

Lány nadělily soupeři „kanára“

EXKLUZIVNĚ
-

Krupp se přijel podívat do Kladna a chválil

Kladno – Kladenským zimákem prošla za dlouhé roky řada obrovských hokejových hvězd. Maurice „Rocket“ Richard, Bobby Orr, Viktor Tichonov, Max Sušinskij či Alex Jašin, a to nepočítáme ty, kteří zde vyrostli. V pondělí zavítala do Kladna i historicky jedna z největších person německého hokeje, současný trenér Sparty Praha Uwe Krupp, který Deníku poskytl rozhovor.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT