SK Lány – Sokol Kroučová 6:2 (1:1)

Již ve 12. vteřině měl Balík první šanci, ale nedal, stejně jako o chvíli později. V 7. minutě Machovský zahrával trestný kop za hranicí vápna, ale míč vyslal nad břevno. V 17. minutě rozkmital své rychlé nohy Balík, ale napálil pouze tyč a Mocsonoky neuvěřitelně netrefil odkrytou branku. A tak přišel trest, na centr do vápna si naběhl Machovský a hlavou otevřel skóre. Vzápětí však Balík se štěstím srovnal skóre. Ve 36. neproměnil další velkou šanci Balík, zul kopačku a hodil ji vzteky mimo hřiště.

Podobně si lánský kanonýr počínal i krátce po změně stran, když nastřelil pouze připraveného Tomeše. Další branky padaly až v poslední půlhodině. Reichl nejprve zvrátil stav na stranu domácích a Švolba o chvíli později přeloboval Tomeše. V 76. minutě Reichl hlavou vstřelil svůj druhý gól a hned o minutu později dovršil hattrick. V 84. minutě se uvolnil Borský a vystřelil, vyraženou střelu sám doklepl do prázdné brány a snížil na 2:5. Poslední slovo měl Balík, který pečetil výhru 6:2 a také postup do nejnižší krajské soutěže.

„Zápas proti Kroučové jsme zvládli, myslím, s přehledem. V první polovině jsme byli špatní v koncovce, nedařilo se nám protlačit balón za záda gólmana, ten zachytal excelentně,“ chválil brankáře Tomeše kapitán Lánů Jakub Matějka, podle nějž rozhodl nástup Reichla. „O poločase jsme si řekli, že není kam spěchat a musíme být trpěliví. Skvělé se nám povedlo střídání, kdy přišel šutér Reichl a za deset minut slavil hattrick. Konečná výhra 6:2 a první místo v tabulce okresního přeboru jsme i přes všední den náležitě oslavili.