II. třída – 16. kolo
FK Kněževes A - FK Hředle 5:1 (1:0) – (Hanych 2, Vrábík, Holeček, Neveďal – Vodrážka), SK Senomaty A - FC 05 Zavidov B 1:1 (1:0) – (Havel – Plincner) – pk 3:4 (Šíma), ČL Kolešovice A - So. Kroučová 0:1 (0:1) – Kiss), FC PO Olešná - B. Rynholec 1:0 (0:0) – (Telvák), Oh. Městečko - Ol. Rakovník 2:0 (1:0) – (Hajný 2), TJ Slabce - SK Lány 1:5 (1:1) – (Macák – Cafourek 2, Reichl, Matějka, Balík), SK Lišany - FC Jesenice A 1:0 (1:0) – (Mutínský).

1. SK Lány 15 9 2 2 2 60:25 33
2. FK Hředle 15 10 0 1 4 50:27 31
3. Ol. Rakovník 15 9 0 1 5 41:29 28
4. FC Jesenice A 15 8 1 1 5 42:32 27
5. FK Kněževes A 15 8 1 1 5 40:36 27
6. SK Lišany 15 6 4 0 5 37:31 26
7. FC PO Olešná 15 8 0 1 6 45:31 25
8. ČL Kolešovice A 15 7 1 1 6 33:25 24
9. B. Rynholec 15 6 2 0 7 35:33 22
10. Oh. Městečko 15 6 1 2 6 29:28 22
11. SK Senomaty A 15 6 0 1 8 40:39 19
12. FC 05 Zavidov B 15 4 3 1 7 28:47 19
13. So. Kroučová 15 1 1 3 10 14:56 8
14. TJ Slabce 15 1 0 1 13 16:71 4

Střelci
19 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
17 branek - Jiří Hanych (FK Kněževes),
16 branek – Michal Reichl (SK Lány), Denis Scott Bechner (FK Hředle),
14 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
13 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek - Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Adam Vitner (FK Hředle),
9 branek – Milan Beran a Filip Milfait (B. Rynholec),
8 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany), Jaroslav Daniš a Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Radek Polášek (FC PO Olešná)
7 branek – Petr Holeček (FK Kněževes A), Milan Petr (SK Lány), Jiří Jelínek (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná),
6 branek – Martin Vodrážka (FK Hředle), Martin Havel a Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník),
5 branek – Tomáš Vodrážka a Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), František Machovský (So. Kroučová), Martin Karnold (SK Senomaty A), Dominik Kolář (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Jakub Matějka (SK Lány),
4 branky - Roman Zadák a Patrik Telvák (FC PO Olešná), Václav Mutínský, Jan Paseka a Michal Bagi (SK Lišany), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Aleš Kraus (FC 05 Zavidov B), Milan Staněk (FK Hředle), Vít Fiala a Petr John (FC Jesenice A), Radek Čihař (FK Kněževes A), Pavel Barthel (ČL Kolešovice A), Ondřej Havel (SK Senomaty A), Miroslav Hajný (Oh. Městečko)

SK Rakovník v divizním šlágru prohrál s Karlovými Vary po penaltách. V základní hrací době remizoval 2:2.
Rakovnický SK uhrál v divizním šlágru s lídrem velecenný bod

III. třída – 14. kolo
So. Janov - Sj. Chrášťany 1:1 (0:0) – (Bradáč – Králička) – pk 5:3 (Bradáč), TJ Roztoky A - SK Oráčov 4:3 (2:1) - (Krůta V., Masarovič, Hruška, Ben Hadj – Vachtl, Bařtipán, Svatoň), SK Pavlíkov - TJ Šanov 1:0 (1:0) – (Hink), TJ Čistá - So. Branov 0:2 (0:1) – (Konopásek, Molo), So. Sýkořice - So. Pustověty 2:3 (0:2) – (Kovařík, Linc – Šimon, Truksa, Bauer), B. Lubná - Sp. Řevničov 4:1 (3:0) – (Trejbal 2, Brabec, Vopat D. – Hanzlík).

1. B. Lubná 13 13 0 0 0 56:13 39
2. So. Pustověty 13 12 0 0 1 37:15 36
3. TJ Roztoky A 13 6 3 2 2 31:26 26
4. Sp. Řevničov 13 8 0 0 5 38:38 24
5. Sj. Chrášťany 13 6 1 1 5 37:29 21
6. So. Sýkořice 13 6 0 3 4 23:22 21
7. So.Janov 13 5 2 0 6 23:17 19
8. SK Pavlíkov 13 3 2 1 7 29:33 14
9. So. Branov 13 4 0 1 8 29:35 13
10. SK Oráčov 13 3 1 0 9 25:47 11
11. TJ Šanov 13 2 0 0 11 10:35 6
12. TJ Čistá 13 1 0 1 11 17:45 4

Střelci
14 branek – Radek Pokorný (B. Lubná)
13 branek – Radek Truksa (So. Pustověty), Adam Trejbal (B. Lubná),
10 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Petr Králička (Sj. Chrášťany), Jan Husák (Sp. Řevničov), Dominik Varyš (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov),
8 branek – Martin Elmerich (So. Pustověty),
7 branek – Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany),
6 branek - Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Jiří Hošek a Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Petr Kovařík (So. Sýkořice),
5 branek - Tomáš Krátký (So. Branov), Jan Urbanovič (Sp. Řevničov), Jan Elsnic (SK Oráčov), Martin Rosa (So. Janov), Lukáš Polcar (SK Pavlíkov), Petr Linc (So. Sýkořice),
4 branky – Stanciu Liviu – Vasile (So. Sýkořice), Vojtěch Hladík a Štefan Masarovič (TJ Roztoky A), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Jiří Votroubek ml. a Roman Votroubek (TJ Čistá), Radek Konvalinka a Jakub Kail (So. Janov), Jan Bauer, Jaromír Knap a Luboš Koláček (So. Pustověty), Robert Henzély (B. Lubná), Tomáš Hink (SK Pavlíkov)

Ilustrační foto
Bubáci po skvělém obratu přehráli Kutnou Horu

IV. třída – 14. kolo
FC Jesenice B - SK Senomaty B 1:0 (0:0) – (Kolář), FK Kněževes B - So. Srbeč 6:3 (2:2) – (Plaček, Krýl, Kejla, Miksa, Louček, Tancoš - Svítek 2, Mišík), So. Ruda - FK Kounov 6:0 (2:0) – (Vojanec 2, Pondělíček, Cingr, Novotný, Hamouz), So. Petrohrad - SK Mš. Žehrovice 1:3 (0:2) – (Kovář J – Libecajt 3), TJ Roztoky B - ČL Kolešovice B 5:1 (3:1) – (Fikejz 2, Čumpelík, Rösler, Vejvoda - Polánek D.).

1. So. Petrohrad 12 10 0 2 53:33 28
2. TJ Roztoky B 12 9 0 3 38:22 27
3. FC Jesenice B 12 8 2 4 42:24 25
4. SK Mš. Žehrovice 12 8 1 4 36:24 23
5. So. Srbeč 12 6 3 6 45:32 20
6. SK Senomaty B 11 7 0 4 31:23 19
7. So. Ruda 12 6 0 6 29:26 18
8. FK Kněževes B 12 5 1 7 36:35 16
9. ČL Kolešovice B 12 4 1 8 23:35 13
10. FK Kounov 12 2 0 10 13:61 6
11. So. Panoší Újezd 11 0 0 11 19:50 0

Střelci
18 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
17 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B),
11 branek - Marcel Kovář, Jaroslav Kovář a Karel Pros (So. Petrohrad),
10 branek - Adam Jurča (So. Petrohrad),
9 branek - Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Miroslav Mišík (So. Srbeč),
7 branek - Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B), Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Luboš Malafa (FK Kněževes B)
6 branky - Karel Kratina (So. Srbeč), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B),
5 branek - Jan Pondělíček (So. Ruda), Lukáš Voborník (So. Srbeč), Luboš Mácha a Antonín Polcar (SK Senomaty B), Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Vít Husák (So. Ruda)
4 branky - Milan Liprt a Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Jakub Vávra (SK Senomaty B), Petr Kureš a Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Jiří Beneš (FC Jesenice B), Radek Čihař (FK Kněževes B), Milan Cíka (So. Srbeč), Tomáš Krůta (TJ Roztoky B), Radek Vojanec (So. Ruda).

Fotbalista okresu Jakub Sklenka.
Staronovým vítězem ankety o nejlepšího Fotbalistu okresu je Sklenka