SK Slaný – SK Lány
2:1 (1:1)

V 5. minutě předvedli domácí pěknou kombinační akci a hned z toho bylo vedení 1:0. Volf uvolnil Mrštinu a ten poslal míč obloučkem k tyči lánského brankáře. Radost však neměla dlouhého trvání. Hosté zaútočili po pravé straně, jejich nenápadná akce zakončená dlouhým centrem a přesnou střelou volného Dvořáka pod břevno srovnala stav na 1:1. To běžela teprve 8. minuta zápasu.
Ve 12. si pěkně vyměnili míč Mrština s Taušem, následoval centr před bránu, ale Husárek přestřelil. Další pěknou kombinaci Slaného zakončil Volf, ale jeho technická střela šla vedle. Ve 24. minutě zazlobili hosté a Sábl během několika vteřin musel dvakrát zasahovat. Poté ze slibné pozice aktivník Volf bránu přestřelil a na druhé straně o chvilku později hlavičkuje lánský útočník přímo Sáblovi do náruče.
Pět minut před koncem zajímavého poločasu zahrávali hosté z dobré pozice TK, ale Sábla vůbec neohrozili.
Také po změně stran domácí pokračovali v zahazování šancí. Nejprve přestřelil Volf, minutu nato ho napodobil Husárek. V 58. narazil Mrština Zímovi, ale jeho střela po zemi šla metr vedle.
Pak se hra vyrovnala, ale poslední čtvrthodina opět patřila Slanému. Nejprve kryl brankář hostů tutovku Mrštinovi a hned poté kouč Hořejší poslal na hřiště Hrubika a změnil rozestavení. To pomohlo. V 80. ještě stačili lánští obránci střelu Mrštiny zablokovat, ale za čtyři minuty už udeřilo. Míč vybojoval Husárek, zbavil se bránícího hráče, neukvapil se se střelou a posunul míč Průchovi, který z první poslal míč k tyči. Skóre už nezměnil ani Mrština, který se ocitl těsně před závěrečným hvizdem ve slibné pozici.
„Výhra nad posledním týmem stála naše hráče mnoho sil a realizační tým mnoho nervů. Soupeře jsme dostali pod stálý tlak, Lány zlobily spíše z ojedinělých brejků. Naší bolestí je zakončení a proto se zrodila jen nejtěsnější výhra,“ ulevil si vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.
Branky: 5. Mrština, 84. Průcha – 8. Dvořák.
Slaný: Sábl – Kuhn, Kuba, Hrdlička, Landvojtovič (46. Zíma) – Volf, Tauš, Mrština, Husárek – Průcha, Cimrman (74. Hrubik).
Lány: Haužvic – Dudášik, Humr, Vácha, Rybář V. – Rybář I., Lupák, Dvořák, Kubička – Švolba, Reichl (77. D. Čapek).