SK Lány – FK  Mutějovice  2:1 (2:1)

Hned v 1. minutě se do vyložené šance dostal Frühauf, ale nastřelil pouze gólmana. To domácí se se svojí šancí z následného protiútoku vypořádali podstatně lépe a brankou Dvořáka šli do vedení 1:0.  Chmelaři měli příležitost ke změně skóre v 6. minutě, hlavička Beránka si však cestu mezi tři tyče nenašla.

Následující dvacetiminutovka byla ve znamení tvrdé hry zejména domácího týmu a většina akcí obou mužstev končila na hranici velkého čtverce.
Ve 25. minutě se domácí
Reichl v šestnáctce snadno obtočil okolo obránce, zamířil ale jen těsně nad břevno. Následující minuta přinesla radost chmelařům. Na Roubíkův centr do vápna si naskočil Frühauf a hlavičkou srovnal na 1:1.

Po pěti minutách se však misky vah opět převážily na stranu domácích. Nepříliš prudká Reichlova střela k všeobecnému překvapení doskákala za Melčova záda – 2:1.

V úvodu druhého poločasu nejprve Melč vychytal tutovou sólovou příležitost Reichla. Na druhé straně stálo při domácích štěstí, když po závaru před jejich brankou musel gólmana zastoupit na brankové čáře jeden ze spoluhráčů.

O pár minut později propadl míč až do velkého vápna domácích, Sajner však ve výhodné pozici zamířil vysoko nad. Domácí kontrovali další sólovou akcí, ale i tentokráte zmařil jejich naděje výborným zákrokem Melč. A protože ani závěrečný tlak hostí žádný efekt nepřinesl, zůstaly tentokráte tři body na domácí půdě.

V dalším kole se oba týmy budou snažit získat další body k záchraně, Lány hrají dohrávku už dnes ve středu doma od 17 hodin proti Velké Dobré, Mutějovice přivítají v neděli od 17:00 Tuchoměřice.

Lány: Haužvic – Dudášik, Pleiner, Loskot, Krob (80. V. Rybář) – Vácha, Dvořák, Černý, Švolba – Reichl (85. Rajgl), Vejrážka.
Mutějovice: Melč –  Křikava – Beránek, Kapoun L., Kapoun M.,  –   Majba (54. Lupák), Koláček, Roubík L., Staněk  (74. Kafka) –  Sajner, Frühauf. Trenér Milan Staněk.