SK Senomaty: Červený – Trešl, Kohout, Havel, Kodeš – Štiler, Hůla, Klouček, Jirda (28. Karnold) – Mácha (68. Lahvička), Korčák.

SK Senomaty – Sokol Vraný 2:2 (1:2)

Úvod zápasu vůbec nevyšel domácímu celku. Po vyrovnaném začátku inkasoval domácí celek jako první. Ve 14. minutě zapomněla senomatská obrana na volného hostujícího útočníka, který si sám před brankářem Červeným věděl rady – 0:1. O pět minut později udeřili hosté podruhé. Z 20 metrů zamířil hostující hráč přesně a senomatský Červený byl bez šance 0:2. O několik minut později se domácím fanouškům předvedla rychlonohá posila jménem Korčák. Ten dostal od spoluhráče dlouhý míč za obranu a snížil na rozdíl jedné branky – 1:2. Rychlý a bojovný fotbal nabídl několik zajímavých fotbalových momentů. Velkou příležitost ke srovnání skóre měl opět Korčák. Ten chtěl vzít zodpovědnost sám na sebe. Bohužel si nevšiml na druhé straně úplně volného Máchy.

Do druhého poločasu opět vlétli domácí jako uragán. Výsledkem jejich snaží bylo několik tutových šancí, které ale zůstaly nevyužity. Oba týmy i nadále předváděly líbivý a rychlý fotbal. Vyrovnání se domácí fanoušci dočkali v 67. minutě, kdy senomatský Korčák vystihl malou domů vranovského celku a také tuto chybu náležitě potrestal – 2:2. V 83. minutě senomatským příznivcům ovšem zatrnulo. Karnold poslal k zemi ve svém pokutovém území hráče hostí. Rozhodčí odpískal faul a ukázal na značku pokutového kopu. Červený však penaltu bravurně zneškodnil. Dvě minuty před koncem zápasu měl na kopačce rozhodující branku Josef Lahvička, ale ve finále svého sóla podklouzl. V poslední minutě zápasu se pokoušel strhnout vedení na svou stranu senomatský Klouček. Bohužel i jeho střelecký pokus hostující brankář kryl.

„Jsem stoprocentně spokojen s bodem. Soupeř byl velice kvalitní a je jedním z adeptů na postup do vyšší soutěže. Jsem ale i trochu zklamán. Když máme v závěru zápasu dvě tutové šance a neproměníme je. Hosté mohli ale zase zápas rozhodnout sedm minut před koncem, ale nás podržel Červený. Takže bod asi odpovídá i průběhu zápasu,“ vrátil se k utkání senomatský lodivod Zdeněk Vodrážka.