Jak jste spokojen s umístěním a bodovým ziskem?
Vzhledem k průběhu podzimu a zbytečným ztrátám je spokojenost v uvozovkách. Když se zpětně ohlédnu, mohli jsme mít klidně třicet bodů, což by stačilo na čtvrté místo a bylo by to asi spravedlivější. Ztratili jsme v Třeboni, v Roudném, v Milevsku a doma s Hořovickem a K. Vary po individuálních chybách.

Vstřelili jste poměrně málo branek, čím si to vysvětlujete?
Dvacet gólů je málo. Branky stříleli většinou záložníci a příčinu vidím především v útočné fázi. Chybí nám tam taková ta ulička, kolmá přihrávka za obranu. Většina gólů padla z trestných kopů nebo dorážek po našich střelách, ale pouze dva góly jsme dokázali vstřelit po přímé přihrávce z brejkových situací. Jednoznačně nám chybí útočník a nějaký mozek – střední záložník, který by vymyslel finální přihrávku.

Jaký zápas byl z vašeho pohledu nejtěžší?
Nejtěžší zápas byl v Klatovech, kde jsme jich dostali osm a od první minuty bylo všechno špatně, a herně nejtěžší soupeř byla asi Aritma.

Kdo si myslíte, že má na postup do ČFL?
Když se podívám na týmy v ČFL, tak si myslím, že tam z divize A nemá ani jeden co dělat. Ale jinak se o postup určitě bude rvát Hořovicko, Karlovy Vary to chtějí také zkusit, a přední příčky bude atakovat asi i Motorlet.

Jaké utkání se vám nejvíce podařilo?
Určitě v Českém Krumlově, a doma hned to první s Motorletem.

Kterého hráče byste vypíchl a naopak, kdo nejvíce zklamal?
Co se týče tréninkové docházky, tak mě potěšil určitě Petr Kut, který nás na svůj věk v některých zápasech významně podržel. Nejstabilnější formu si podržel Lukáš Palko. Důležitou roli v mužstvu sehrál Míra Obermajer, také je škoda zranění Duchoně, bez něj naše defenziva velmi utrpěla Takový, co by mě vyloženě zklamal, není nikdo.

Jak funguje spolupráce s dorostem, už se někdo dokázal uchytit?
Určitě funguje, občas nastupuje Dolák, který má ještě dva roky v dorostu, a už teď s námi chodí trénovat další čtyři mlaďasové, takže spolupráce je dobrá. ⋌