Hosté z Libušína si tam dovolili přijet bez šesti hráčů základní sestavy. Od začátku utkání se hrál kombinační fotbal po vápna. Domácího brankáře vystrašil hostující Hrách, jehož nechytatelná pumelice z vápna trefila pouze břevno. V poslední minutě první půle podcenil libušínský brankář Němejc střelu Oblazného k tyči a domácí vedli

Druhý poločas dobře kombinující domácí hráli více na hostující polovině, avšak bez efektu. Dočkali se po chybě stopera hostí, který ve skluzu připravil míč opět Oblaznému a kanonýr z první nechytatelně upravil na konečných 2:0.

16. kolo Ligy starých pánů Kladenska: Kablo - Slaný 2:0 (2:0, Rolný, Kuboušek), Slovan Kladno - Rozdělov 7:1 (3:0, Šála P. 3, Novák 2, Pergl, Abrhám T - nehl.), K. Žehrovice - Družec 1:3 (0:1, - Bubeník, Böhm, Kuška), Srbeč - Libušín 2:0 (1:0, Oblazný 2), Stochov - Buštěhrad 4:1 (1:0, Vaník 3, Onofrej - Keller).

1.  Družec⋌ 13 12 0 1 51:10 36
2. Slaný⋌ 15 11 0 4 61:24 33
3. Kablo Kladno⋌ 13 11 0 2 44:16 33
4. Libušín⋌ 14 7 2 5 19:22 23
5. Sparta Doly⋌ 12 7 0 5 27:26 21
6. Žehrovice⋌ 13 5 2 6 31:31 17
7. Stochov⋌ 15 5 2 8 22:39 17
8. Srbeč⋌ 15 4 0 11 20:46 12