Sokol Lidice - FK Chmel Mutějovice 2:1

Lekci zproduktivity uštědřili domácí hráči hostům zMutějovic. Vprůběhu celého utkání vyslali na branku hostí pouze dvě vážnější střely, obě však skončily vsíti. Naopak Mutějovičtí si vypracovali šancí nespočet, ale skórovat dokázali pouze jedenkrát, částečně vinou vlastní střelecké nemohoucnosti, částečně díky ofsajdové pasti, ve které je vprůběhu celého utkání drželi arbitři utkání.

Již v8.minutě vybojoval Sajner míč na vlastní polovině a vydal se kvelkému sólu, které však zakončil lobem nejen přes gólmana, ale i přes branku. V16.minutě jeho akci prakticky okopíroval Kroupa, který svůj výlet zobrany zakončil střelou nad břevno. A konečně ve 35.minutě zachraňoval domácí obránce na brankové čáře po dalším lobu Sajnera. Hosté byli aktivnějším mužstvem a směle mohli pomýšlet nejen na remízový bod. Ledová sprcha však přišla vúvodu druhého poločasu.

V50.minutě nedosáhl Aksamit na Radostovu střelu po odraženém míči a rázem to bylo 1:0. V65. minutě se opět kodraženému míči na rohu velkého čtverce dostal domácí Hans a střelou po zemi do protilehlého rohu podruhé překonal Aksamita – 2:0. Hosté pak přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a doslova soupeře válcovali, bohužel veškerá jejich snaha většinou končila odmáváním „ofsajdové“ pozice. Pouze jedenkrát se jim podařilo ztéto pasti uniknout. To když v77.minutě Dušek vybídl kbrejku Holého, který zatáhl po pravé straně, odcentroval do vápna a Bureš míč ideálně trefil zvoleje – 2:1. Více se jim však nepodařilo a zklamáni odcházeli těsným výsledkem poraženi.

Branka: Bureš

Sestava: Aksamit – Dušek, Šťastný, Holý, Kroupa – Koláček, Rosa, Bureš, Rendl – Linhart, Sajner (59‘ Roubík)