TJ Tatran Rakovník – Slovan Hradištko 1:1 (0:0)

První poločas přinesl spíše boj o střed hřiště a většina fotbalového děje se tak odehrávala okolo středového kruhu. Obě mužstva ohrozila soupeřovu branku pouze nepřesnými střelami.

Druhé fotbalové dějství už přineslo i branky. Hned v úvodu poločasu zahrozili dvakrát hosté. Nejprve domácí podržel brankář Procházka, v té druhé prosvištěl míč těsně vedle brankové konstrukce. První branky se dočkali Tatranští v šedesáté minutě. Stuchlý byl sražen v pokutovém území, hlavní sudí Velebil ukázal na značku pokutového kopu. Miroslav Hájek se nemýlil – 1:0. Hráči Hradištka mohli vyrovnat o několik minut později, ale procházka kryl. Postupem času se daleko více odkrývala okénka v defenzívě hostů. Nejprve však Stuchlého střely zlikvidoval hostující Svatoš, v další šanci se ocitl Ondřej Poula. Ve skluzu a ve velmi těžké pozici míč do sítě neusměrnil. Hradištko udeřilo ve třetí minutě nastavení. Po rohové kopu se míč nakonec po střele Hušbauera dostal za záda Procházky – 1:1.

Tatran Rakovník: Procházka – Hájek – Kratochvíl, Beneš, Havel – Urik, Poula, Melichar (31. Hůla), Pidrman (80. Čermák) – Kapoun, Stuchlý.
Slovan Hradištko: Svatoš - Podolák, Chomát, Smíšek, Plechatý - Konečný, Štengl, Bohuslav, Šimonovský - Bublík, Synek.
Branky: 60. Hájek (pok. kop) - 90+3. Hušbauer
Rozhodčí: Velebil – Kovář, Mrázek. Diváci: 100