V čele střelců zůstal Červený, který během čtyř zápasů dokázal vsítit 10 branek, ale krále střelců už díky červené kartě nezíská…

Výsledky 2.kola

FC Fokeful – SK Senomaty 12:3 (5:1)
Branky: Tvrz 3, Hornof 3, Červený 2, Pucholt, Sklenka, Mates – Zápal 2, Eichler
V prvním utkání druhého kola již od úvodu bylo jasné, kdo bude držet trumfy ve svých rukou. Mezi první a čtvrtou minutou, po kombinačních akcích Fokefulu, se trefili Hornof a dvakrát Červený. V 6. minutě sice agilní Eichler snížil na 3:1, ale brankostroj obhájce pokračoval až do stavu 9:1, kdy se opakovaně prosadil Zápal – 9:3. V samém závěru favorit náskok ještě zvýšil na konečných 12:3.

FC Úlehle – TJ Roztoky 4:3 (1:0)
Branky: Hanych 2, Šnajdr, Zuska – Soukup 2, Masarovič
Další utkání přineslo vyrovnaný průběh, ve kterém na sebe upozornili oba brankáři, Řepka a Hůla. Jedinou branku prvního poločasu vstřelil v samotném závěru Hanych. Hned po poločase dokázal tým Úlehle díky Zuskovi a Šnajdrovi zvýšit na 3:0. Roztoky nesložily zbraně. Během jedné minuty Soukup snížil na 3:2 a dokonce mohl vyrovnat, ale jeho penaltu Řepka chytil. Vyrovnat se nakonec Roztockým podařilo zásluhou Masaroviče v předposlední minutě. V samotném závěru si však Roztoky nepohlídali Hanycha a jeho střela patnáct vteřin před koncem rozhodla o vítězi utkání.

FC Fokeful – Juventus Beer 4:2 (1:1)
Branky: Červený, Tvrz, Pucholt, Mates – Vávra 2
Měla to být oslava fotbalu a nebýt závěrečné minuty, tak tomu tak i bylo. Ve třetí minutě se po chybě Vávry prosadil Tvrz. Na konci prvního poločasu Vávra chybu odčinil, když vyrovnal – 1:1. Ten samý hráč hned v úvodu druhého dějství skóre překlopil na stranu Juventusu. Radost Juve netrvala dlouho, neboť o minutu později Pucholt srovnal – 2:2. V předposlední minutě Mates dostal Fokeful do vedení a vzápětí Červený náskok pojistil – 4:2.
Během zápasu došlo k několika tvrdým osobním soubojům, které však nebyly oceněny karetním napomenutím. I když to občas zajiskřilo, hráči bojovali bez zákeřností dál. Bohužel 25 vteřin před koncem Vávra nesmyslně napadl Hornofa a odstartoval sled situací, které neměly s fotbalem nic společného. Z lavičky Fokefulu vystartovali další hráči, kteří se přimíchali do velké strkanice a také hráči Juventusu přispěchali do hloučku. Výsledkem bylo další napadení tentokrát ze strany Jaroslava Červeného. Tresty rozhodčího Titlbacha pro hráče byly takové: Havel – žlutá karta , Vávra, původce celé události – červená karta a „mstitel" Červený, který v době začátku incidentu nebyl na hrací ploše, také červená karta. Oba hráči si dle pravidel Viola cupu už v tomto ročníku nezahrají.

Baník Lubná -Elektro-Viola 3:6 (2:4)
Branky: Suchý, Komín, Trejbal – Hanuščík 3, Podroužek, Urma, Faigl
Tipovací zápas dne. Všichni diváci, kteří se zúčastnili soutěže, věřili týmu Elektro Viola a ten roli favorita splnil. Urma, a o chvíli po něm Hanuščík, zařídili vedení 0:2.
V 9. minutě snížil Komín, ale o minutu později se skvěle prezentoval Lukáš Beneš a z jeho technické finesy profitoval opět Hanuščík, který vrátil Viole dvoubrankové vedení 1:3. Okamžitou odpověď poslal Trejbal – 2:3 , avšak další trefa do černého patřila opět Viole, konkrétně Faiglovi – 2:4. Ve druhé části elektrikáři odskočili na 2:6 a poslední gólovou tečku napsal Suchý 3:6.

Redoby team – SK Senomaty 6:3 (1:3)
Branky: Francl 3, Žďánský, Kraus A., Sláma – Trešl, Eichner, Zápal
Redoby Team má zatím patent na otáčení výsledku. V předchozím kole otočili s Lubnou, teď se po prohrané půli 1:3 nadechli k náporu a sérií pěti branek vyhráli 6:3 . První půle přinesla nádherný okamžik. Trešl si stáhl nohou vysoký míč, který mířil do hlediště, a ještě než dopadl na zem, se koordinačně srovnal tak, že druhou nohou ho vypálil přímo do šibenice. Jeho spoluhráči, motivováni krásnou akcí, vedli do poločasu 3:1. Jenže ve druhé dvanáctiminutovce přišly velké chvíle Redoby a jejich útočný výkon přinesl zaslouženě tři body. Hattrickem se blýskl Francl.

TJ Roztoky – Baník Lubná 1:5 (1:1)
Branky: Pudil – Suchý 3, Brabec, Trejbal
První půle přinesla naprosto vyrovnanou partii a vůbec nic nenasvědčovalo pozdějšímu jednoznačnému průběhu. Roztoky vedly po individuální akci Pudila ze
4. minuty 1:0. V následující minutě srovnal Trejbal a zbytek první části přinesl především urputný boj.
Hned na začátku druhého dějství se trefil Brabec a nakonec to byla branka vítězná. Další góly totiž, k radosti Lubné, vsítil Petr Suchý, který v rozmezí šesti minut zkompletoval hattrick.

Juventus Beer – Redoby Team 6:5 (3:2)
Branky: Mašek 3, Havel 2, Bechner – Hutr, Francl, Žďanský, Kraus A., Sláma
Na závěr nedělního kola si nechaly pro diváky oba dva týmy sladký bonbónek. Útočně laděné utkání se hrálo ve vysokém tempu a mělo dramatický náboj. I přes jedenáct branek patřili k oporám oba brankáři, Kvasnička i Bečerovič. Skóre otevřel bodlem do šibenice Havel – 1:0. V šesté minutě Žďánský otáčí na 1:2.
V 9. minutě vrátil vedení Juventusu Mašek – 3:2. Sláma ve 14. minutě parádně vyrovnal, avšak Mašek s Havlem dostali Juventus do dvoubrankového vedení – 5:3. Hutr a A. Kraus na druhé straně opět srovnali – 5:5. V 21. minutě Bechner našel Maška, který trefil hattrick, a také vedení 6:5. Tým Redoby mohl několikrát vyrovnat, zejména dvacet vteřin před koncem, kdy střela Kocha jen těsně minula svatyni Kvasničky.