„Celé mužstvo musím pochválit nejen za předvedenou hru, ale i za disciplínu na hřišti, kterou jsme dokázali čelit některým, nejen dle mého názoru sporným, verdiktům arbitra. Výborně nám vyšel úvod obou poločasů, v tom druhém jsme na hřišti dominovali a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem," byl spokojen kouč Lišan Václav Švelch.
Hned v 1. minutě vysunul Minařík do rozestoupené lánské obrany Šuteru, který přehodil vybíhajícího gólmana Nováka – 0:1. Po souboji J. Hamouze s Reichlem byla nařízena penalta, kterou v 8. minutě proměnil Humr – 1:1. Již o dvě minuty později hosté opět vedli, když Paseka našel na vápně Šuteru – 1:2. Poté se i přes několik šancí na obou stranách do poločasu skóre nezměnilo.

Sotva začalo druhé dějství, vychytal domácí gólman Novák sólový únik Jelínka, ovšem z následného rohu se po Žaludově centru trefil hlavou nejmenší lišanský hráč Chládek – 1:3. Lišanští po zbytek zápasu dominovali a v 62. min. se po Žaludově nabídce trefil Jelínek – 1:4. V 73. minutě skóroval Žalud a hosté se dál hnali do útoku, avšak několik svých šancí neproměnili a po nekoncentraci v obraně za prakticky rozhodnutého stavu sice trestal v 82. minutě domácí Mocsonoky – 2:5, nicméně poslední slovo patřilo opět Lišanům, když Paseka v 85. minutě uzavřel na konečných 6:2 pro hosty.