Již po několika vteřinách hry se Lišanští prokombinovali před lánskou šestnáctku, Bagi našel přihrávkou Krůtu a jeho dělovka z první otřásla břevnem.

Domácí se snažili o svou typickou kombinační hru, hosté okamžitě po získání míče zakládali útočné akce rychlým přenesením hry na svou útočnou polovinu.

V největší šanci domácích byl po samostatném úniku Jelínek, ale ve snaze obstřelit brankáře neuspěl. Druhé dějství jako by začaly Lišanským docházet síly, Lány přebraly iniciativu a brzy přišly i šance. V nejvyloženější mohl rozhodnout zkušený lánský střelec Kostík. Lišanský trenér Švelch se snažil oživit hru čerstvými hráči.

V 74. minutě putoval balón po ose Bagi – Hamouz – Chládek zprava doleva k volnému Žaludovi, který posadil přesný centr na hlavu Jelínka a domácí kanonýr poprvé rozjásal diváky 1:0.

Za tři minuty překvapili domácí nakrátko rozehraným rohem a Chládek vyslal před branku střílený centr, do kterého se nádherným volejem z ostrého úhlu položil Jelínek a trefil se přesně k zadní tyči – 2:0.

Hosté se ještě snažili o zdramatizování zápasu, ale v závěru to byl znovu Jelínek, kdo mohl završit hattrick, lánský gólman byl však proti. (šve)