Že bylo vítězství ubojované přiznal i kouč Lišan Václav Švelch. „Naše hra, zejména v první půli, postrádala až na výjimky více kreativity v útočné činnosti, nicméně bojovností a obětavostí v činnosti obranné jsme tento nedostatek dokázali vynahradit a dovést utkání k vítězství."

Běžela sedmá minuta, kdy se míč po ose Feher – V. Hamouz – Šutera, dostal míč opět k Feherovi, který parádní přímočarou akci zakončil gólem – 1:0. Hosté z Mutějovic byli lepší, dostali Lišany místy pod drtivý tlak, avšak díky výborné obranné fázi, výkonu brankáře Řepky i štěstí, či nemohoucnosti Mutějovic v koncovce, svítilo po 45 minutách na tabuli 1:0. Také ve druhé půli měli hosté častěji míč na kopačkách a dokonce se jim v závěru podařilo vyrovnat, avšak kvůli zpracování míče rukou nebyla branka uznaná.

„Kdybychom v Lišanech hráli ještě dnes, tak bychom tam gól stejně nedali," kroutil hlavou trenér Mutějovic Jan Křikava a pokračoval. „Věděli jsme, že Lišany by měly být k poražení a tak jsme na ně chtěli vletět, což se nám i podařilo, ale po jediném brejku v celém utkání nám domácí vstřelili gól. Poté zaparkovaly na vápně autobus, my do nich bušili, ale přestože jsme měli asi osm gólovek, neujala se ani jedna. Nejvíc mě mrzí zranění Kapouna, který si v souboji o balon zlomil nohu."