SK Rakovník – FK Louny 0:3 (0:2)

Hned zpočátku se Rakovník rozběhl rychlou akcí vpřed, která však neměla dobré zakončení. Od této doby padl na domácí černý mrak a více takovýchto hbitých akcí jsme od nich již neviděli.

Naopak hosté přijeli natěšeni na kulatou merunu a předváděli pěkný fotbal. Rakovník nestačil Lounům v jejich vysokém tempu, ani v osobních soubojích. Dokonce byli i fyzicky slabší.

I věkové rozdíly se v tomto zápase projevily. Rakovník měl ve své brance sice mazáka Kuklu, který spousty lounských šancí pochytal, také Isteníka, jehož výkon byl výborný, ale bohužel byli tito zkušení harcovníci na hřišti jen dva.

Bývalým dorostencům chybějí potřebné zkušenosti a v zápase se to projevilo. Domácí zkoušeli v prvním poločase Jeníčka z Oráčova, který měl dvě pěkné šance v hlavičkovém výskoku, ale prosadit se nedokázal. Později opadla jeho fyzická kondice a ani on nebyl jakýmsi motorem.

Proto Rakovník obdržel v prvním poločase dvougólové manko z lounských kombinací. Po přestávce se nic neměnilo, ba naopak, domácím síly ubývaly a Louny mohly vynikat o to více. Gólově rozvlnily síť už jen jednou na konečných 0:3. Chyby v krátkých přihrávkách a absence v zakončení stály Rakovník jasnou prohru.

Rozhodčí: Beran, Štefan, Lédl.