II. třída – 18. kolo
FK Kněževes A - FC Jesenice A 2:2 (1:1) – (Hrubý, Komžík – Fiala, Pacourek – pk 3:0 (Krejčí), FK Hředle - FC 05 Zavidov B 2:1 (1:1) – (Vodrážka, Bechner – Čech st.), SK Senomaty A - B. Rynholec 5:2 (1:2) –(Hůla 2, Karnold, Eichler, Mácha – Petrus, Matějka), ČL Kolešovice A - Ol. Rakovník 2:3 (0:2) – (Herink, Kovář - Špimr 2, vlastní Štícha), FC PO Olešná - SK Lány 1:4 (0:1) – (Polášek R. – Balík 2, Humr, Reichl), Oh. Městečko - TJ Slabce 6:1 (2:1) – (Šnídl P. 4, Urban J. 2 – Čiha), SK Lišany - So. Kroučová 9:0 (4:0) – (Řepka L. 2, Roušavý 2, Žalud 2, Jelínek 2, Paseka).


1. SK Lány 17 11 2 2 2 67:28 39
2. FK Hředle 17 11 0 1 5 52:29 34
3. FK Kněževes A 17 9 2 1 5 45:39 32
4. Ol. Rakovník 17 10 0 1 6 44:32 31
5. FC Jesenice A 17 9 1 2 5 45:34 31
6. SK Lišany 16 7 4 0 5 39:32 29
7. FC PO Olešná 17 9 0 1 7 47:35 28
8. SK Senomaty A 17 8 0 1 8 46:41 25
9. Oh. Městečko 17 7 1 2 7 37:32 25
10. B. Rynholec 17 7 2 0 8 42:38 25
11. ČL Kolešovice A 17 7 1 1 8 35:33 24
12. FC 05 Zavidov B 17 4 3 1 9 30:51 19
13. So. Kroučová 16 2 1 3 14 14:57 8
14. TJ Slabce 17 1 0 1 16 18:80 4

Střelci
19 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
18 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko), Jiří Hanych (FK Kněževes),
17 branek – Michal Reichl (SK Lány), Denis Scott Bechner (FK Hředle),
14 branek - David Jeníček (FC Jesenice A),
13 branek – Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek - Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany), Adam Vitner (FK Hředle),
10 branek – Milan Beran (B. Rynholec),
9 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany), Milan Beran (B. Rynholec), Radek Polášek (FC PO Olešná)
8 branek – Petr Holeček (FK Kněževes A), Milan Petr (SK Lány), Jaroslav Daniš a Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník),
7 branek – Martin Vodrážka (FK Hředle), Lukáš Majba (FC PO Olešná),
6 branek – Martin Karnold (SK Senomaty A), Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), Martin Havel (Ol. Rakovník), Miroslav Balík (SK Lány)
5 branek – Lukáš Dadák (B. Rynholec), Radek Čihař (FK Kněževes A), Tomáš Vodrážka a Martin Polášek (FC PO Olešná), František Machovský (So. Kroučová), Vít Fiala a Dominik Kolář (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Jakub Matějka (SK Lány), Tomáš Sejpka (FK Kněževes A – FC PO Olešná), Václav Mutínský (SK Lišany), Jiří Urban (Oh. Městečko), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Jan Paseka (SK Lišany)
4 branky - Roman Zadák a Patrik Telvák (FC PO Olešná), Lukáš Řepka a Michal Bagi (SK Lišany), Aleš Kraus (FC 05 Zavidov B), Milan Staněk (FK Hředle), Petr John (FC Jesenice A), Pavel Barthel (ČL Kolešovice A), Ondřej Havel a Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Libor Švolba a Ondřej Humr (SK Lány), Jiří Čiha (TJ Slabce)

III. třída – 16. kolo
So. Janov - TJ Roztoky A 4:0 (3:0) – (Konvalinka 2, Melč, Bradáč), SK Pavlíkov - So. Branov 2:2 (1:1) – (Štorek, Ledvina – Vilím, Krátký) - pk 7:8 (Štiller), SK Oráčov - Sp. Řevničov 1:1 (0:1) – (Tokar – Fujera) – pk 2:4 (Kolek), TJ Čistá - So. Sýkořice (Havlíček, Koloc, Votroubek R. – Slabý 2), B. Lubná - So. Pustověty 4:1 (2:1) – (Pokorný R. 3, Trejbal – Knap), Sj. Chrášťany - TJ Šanov 2:2 (1:0) – (Hanzl, Dvořák – Takács, Šiler) – pk 7:8 (Šiler).


1. B. Lubná 15 15 0 0 0 61:14 45
2. So. Pustověty 15 13 0 0 2 41:19 39
3. TJ Roztoky A 15 7 3 2 3 36:32 29
4. Sp. Řevničov 15 9 1 0 5 43:40 29
5. So.Janov 15 6 3 0 6 27:17 24
6. Sj. Chrášťany 15 6 1 2 6 41:36 22
7. So. Sýkořice 15 6 0 4 5 25:25 22
8. SK Pavlíkov 15 3 2 2 8 32:39 15
9. So. Branov 15 4 1 1 9 31:38 15
10. SK Oráčov 15 3 2 1 9 27:49 14
11. TJ Šanov 15 2 1 1 11 13:38 9
12. TJ Čistá 15 2 0 1 12 20:50 7

Střelci
18 branek – Radek Pokorný (B. Lubná)
14 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Radek Truksa (So. Pustověty),
10 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Petr Králička (Sj. Chrášťany), Jan Husák (Sp. Řevničov), Dominik Varyš (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov),
8 branek – Martin Elmerich (So. Pustověty),
7 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany),
6 branek - Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Tomáš Krátký (So. Branov), Radek Konvalinka (So. Janov)
5 branek - Roman Votroubek (TJ Čistá), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Milan Pedál a Jan Urbanovič (Sp. Řevničov), Jan Elsnic (SK Oráčov), Martin Rosa (So. Janov), Lukáš Polcar (SK Pavlíkov), Petr Linc (So. Sýkořice), Jan Bureš (TJ Roztoky A), Jaromír Knap (So. Pustověty),
4 branky – Stanciu Liviu – Vasile (So. Sýkořice), Vojtěch Hladík a Štefan Masarovič (TJ Roztoky A), Jiří Votroubek ml. (TJ Čistá), Marek Bradáč a Jakub Kail (So. Janov), Jan Bauer, Luboš Koláček (So. Pustověty), Robert Henzély (B. Lubná), Tomáš Hink a Zdeněk Ledvina (SK Pavlíkov), Jakub Svatoň (SK Oráčov)


IV. třída – 16. kolo
So. Srbeč - SK Mš. Žehrovice 2:3 (1:2) - (Mišík, Svítek – Škutchan, Eisenstein A., Kureš), So. Ruda - ČL Kolešovice B 4:1 (2:1) – (Hamouz 2, Cingr, Pongrác – Herink), So. Petrohrad - SK Senomaty B 1:1 (1:1) – (Pros – Kořínek) – pk 4:1 (Jurča), TJ Roztoky B - So. Panoší Újezd 3:2 (0:0)- (Čumpelík 2, Vejvoda – Liprt, Vávra), FK Kněževes B - FK Kounov 7:3 (5:1) – (Žemlička 4, Kejla, Večeřa, Vrábík – Schejbal 2, Kříž), FC Jesenice B – volno.


1. TJ Roztoky B 14 10 0 1 3 42:25 31
2. So. Petrohrad 14 8 3 0 3 54:36 30
3. SK Mš. Žehrovice 14 7 2 2 3 41:28 27
4. FC Jesenice B 13 7 1 2 3 44:27 25
5. So. Ruda 14 7 1 0 6 35:29 23
6. SK Senomaty B 13 5 3 1 4 33:25 22
7. So. Srbeč 14 5 1 4 4 48:36 21
8. FK Kněževes B 13 6 0 1 6 43:38 19
9. ČL Kolešovice B 14 5 0 1 8 26:39 16
10. FK Kounov 14 2 1 0 11 17:69 8
11. So. Panoší Újezd 13 1 0 0 12 24:55 3

Střelci
20 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
17 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B),
12 branek - Karel Pros (So. Petrohrad),
11 branek - Marcel Kovář, Jaroslav Kovář (So. Petrohrad),
10 branek - Miroslav Mišík (So. Srbeč), Adam Jurča (So. Petrohrad),
9 branek - Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B),
7 branek - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Luboš Malafa (FK Kněževes B)
6 branky - Karel Kratina (So. Srbeč), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B), Vít Husák (So. Ruda),
5 branek - Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Jan Pondělíček a Tomáš Novotný (So. Ruda), Lukáš Voborník (So. Srbeč), Luboš Mácha a Antonín Polcar (SK Senomaty B), Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Josef Žemlička (FK Kněževes B)
4 branky - Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Jakub Vávra (SK Senomaty B), Jan Kočí a Radek Škutchan (SK Mš. Žehrovice), Jiří Beneš (FC Jesenice B), Radek Čihař (FK Kněževes B), Milan Cífka (So. Srbeč), Tomáš Krůta a Martin Fikejz (TJ Roztoky B), Radek Vojanec (So. Ruda), Jiří Hubička (FK Kounov),

OP starších žáků – 7. kolo
Sp. Lužná - ČL Kolešovice 8:3 (2:1) – (Švambera J. 3, Malecký 2, Hornof, Stehlík, vlastní Lenoch – Čureja 2, Fidler), FC PO Olešná – volno.
1. Sp. Lužná 5 5 0 0 0 34:6 15
2. FC PO Olešná 4 2 0 0 2 11:11 6
3. ČL Kolešovice 5 0 0 0 5 7:35 0


OP mladších žáků – 14. kolo
FK Hředle - FC 05 Zavidov 8:1 (4:1) – (Roubík 6, Vitner, Malecký M. – Burešová), So. Mšec - SK Rakovník B 1:4 (1:1) – (Rajnyš D. - Muška 3, Kukla), FK Kněževes - TJ Roztoky 4:3 (1:3) – (Kostka, Kočovský, Kraus, Liprt – Jirásek 2, Horský), Sp. Lužná - TJ Slabce - ?, SK Lány – volno.


1. SK Rakovník B 12 10 1 0 1 53:18 32
2. FK Hředle 12 7 2 2 1 64:15 27
3. TJ Roztoky 12 7 0 2 2 92:30 24
4. FK Kněževes 11 5 1 2 3 49:36 19
5. SK Lány 11 5 0 0 6 60:41 15
6. So. Mšec 11 4 1 0 5 45:42 15
7. FC 05 Zavidov 11 3 1 0 7 34:45 11
8. Sp. Lužná 9 1 0 0 8 39:70 3
9 TJ Slabce 9 0 0 0 9 3:142 0

OP starších přípravek – 17. kolo
Sp. Řevničov - ČL Kolešovice 10:9 (Souček J. 2, Souček M., Rekšák, Holý, Šenkeřík, Kostolanyi, Studený, Vosička, Landa - Peroutka 3, Záhořík 3, Čečrdle P. 2, Čečrdle M.).
OP starších přípravek – 19. kolo
Tn. Rakovník A - SK Senomaty 9:1 (Šnídl 2, Pšenička 2, Knap 2, Brož, Lev, Svoboda, – Havel M.).
OP starších přípravek – 20. kolo
So. Nové Strašecí - SKP Rakovník S 3:18 (Malec 2, Černý – Hanko 4, Trešl 3, Sklenička 3, Podhorský 3, Šnídl 2, Brynda, Matějka, Hekl), SK Senomaty - Tn. Rakovník B 8:3 (Komín 3, Melč, Mouchová, Trešl, Hošťálek, Štíbr - Zátko 2, Meduna) ČL Kolešovice - SKP Rakovník O 1:17 (Voříšek – Šindler 6, Hamouz 3, Hujer 2, Macek 2, Hubka, Macek, Kupka, Vodrážka),TJ Roztoky - SKP Rakovník M ?, Sj. Chrášťany - FC Jesenice 3:2 (Seidl 2, Polívka – Šika), FK Rakovník - TJ Šanov 1:17 (Vopatová - Šika 6, Netrh 4, Jiroušek 3, Javůrek 2, Urbanová 2), SK Lišany - Sp. Řevničov (Bártová 3, Novotný, Černý, Jesková R. – Šenkýř 2, Kostolanyi 2, Souček J., Souček M.,), Tn. Rakovník A – volno.


1. SKP Rakovník S 18 18 0 0 0 0 202:19 54
2. SKP Rakovník O 19 16 0 0 0 3 155:61 48
3. Tn. Rakovník A 15 14 1 0 0 1 178:38 44
4. SKP Rakovník M 18 12 0 0 0 6 108:48 36
5. So. Nové Strašecí 19 10 0 0 0 9 168:161 30
6. SK Senomaty 18 8 2 0 1 8 138:108 29
7. SK Lišany 19 9 0 2 0 8 95:92 29
8. Tn. Rakovník B 18 8 1 0 1 8 151:104 27
9. Sp. Řevničov 16 8 0 1 1 7 86:86 26
10. FC Jesenice 17 8 0 0 0 9 87:86 24
11. TJ Roztoky 17 7 0 1 1 8 123:125 23
12. TJ Šanov 17 4 0 1 0 12 112:137 13
13. Sj. Chrášťany 18 4 0 1 0 13 80:175 13
14. ČL Kolešovice 18 1 0 0 0 17 42:230 3
15. FK Rakovník 17 0 0 0 0 17 11:266 0