Sp. Lužná – ČL Kolešovice 3:2 (1:1)

Domácí, nabuzeni příjemnou atmosférou, mohli jít do vedení po Ambrůžkově pumelici, ale Matějovský byl na místě. Další tutovku promarnil Šnajdr, který netrefil ani branku.

Hra se vyrovnala a hosté začali přistupovat ke svým soupeřům včas a dařilo se je obírat o míče. První šanci měly Kolešovice v 15. minutě přímým kopem Kozáka a domácí podržel Rác.

Mírný tlak hostů vyústil v samostatnou akci Polánka, který byl faulován ve čtverci. Nařízený pokutový kop proměnil Kozák – 0:1.

Do kabin se ale neodešlo náskokem hostů, protože před hvizdem rozhodčího Sýkory postupovali domácí na branku. Koula vyslal kolmicí Drenka a ten jeho šanci využil naplno – 1:1.

Nástup na druhý poločas mohli domácí okořenit, když byl blízko gólu po centru Drenko, ale jeho hlavičku zastavil Matějovský posledními články prstů.

V 56. minutě domácí byli úspěšní, když se po rohovém kopu trefil Šnajdr – 2:1.

Zanedlouho, po stále pěkné hře Lužné, se míč dostal po ose Volráb – Chládek až ke Košuličovi, který neváhal poslat spoluhráče do většího vedení – 3:1.

Výsledek stačil ještě v 76. minutě upravit P. Matějovský, když asi doslova zaskočil gólmana dalekonosnou střelou, který zapadla za jeho záda – 3:2. Poslední minuty už Lužná své vítězství udržela a drží se uprostřed tabulky.

Sp. Lužná: Rác, Dolhý (50. Falbr) - Scholler - Staněk - Volráb, Fronk (52. Košulič) - Chládek - Koula - Ambrůžek, Drenko - Šnajdr (83. Grill).

ČL Kolešovice: Matějovský M. - Štícha, Tůma, Kovář, Matějovský P. - Rychtařík (81. Kalík), Polánek, Jankura, Daniš (79. Herink) - Kozák, Ridzoň (69. Zuska).