Sparta Lužná- Zavidov 2:5 (0:2)

Už v osmé minutě nezachytil dlouhý pas hostujícího hráče domácí Špička a Žďánský bez problémů poslal míč k tyči branky domácích – 0:1. V dalším průběhu prvního poločasu hráli hosté mnohem aktivněji a vytvářeli si brankové příležitosti, které neproměnili, a nebo je vychytal domácí brankář Rác. Když už se zdálo, že se skóre prvního poločasu již nezmění, vyhnul se ofsajdové pasti hostující Špička. Z poloviny hřiště šel sám na branku a překonal bezmocného Ráce – 0:2.

Druhý poločas byl obrazem toho prvního. Aktivita hostů vyústila další brankou v 55. minutě, kdy z přísně nařízené penalty se hostující Čech nemýlil – 0:3.
V šedesáté minutě navýšil brankový příděl hostující Špička – 0:4. O devět minut později se dostali ke slovu i domácí, kteří zásluhou Vejvody snížili na 1:4. V 75. minutě po pěkné akci hostujících hráčů přidal pátou branku Loula. Domácím se v závěru podařilo snížit zásluhou hlavičky Polanského a upravit tak výčet zápasu na konečných 2:5. Domácí ještě v závěru neproměnili pokutový kop, když střela Ambrůžka orazítkovala tyč branky hostů. Hostující Zavidov zcela zaslouženě zvítězil, naopak Lužná nenavázala na svoji překvapivou výhru s rezervou Rakovníka.

„Naši nepodali takový výkon jako v minulém utkání, i když jsme hráli ve stejné sestavě. Hosté byli po všech stránkách lepší hlavně v rychlosti a důrazu na míči. Na tento zápas musíme rychle zapomenout a připravit se na další domácí zápas za týden proti Olešné," zhodnotil utkání vedoucí mužstva Lužné Ladislav Rác starší.

Lužná: Rác – Kopernický, Rek, Polanský, Dolhý (74. Krumhanzl) – Špička (46. Grill), Ambrůžek, Fronk (53. Hájek), Kolínský (30. Mašek) – Vejvoda, Šnajdr.

Zavidov B: Kraus – Pešek, Plincner 
(63. Skoupý), Zuda – Devera, Špička, Žďánský, Čech – Ryšlavý, Loula, Čech.