Sparta Lužná - Vraný 0:1 (0:1)

Hned od úvodních minut bylo asi domácím fanouškům jasné, že tento zápas nebude jednoduchý. Hosté se tlačili více do zakončení, a také ovládali střed hřiště. Již v desáté minutě ovšem domácí inkasovali a vidina zisku tří bodové se rázem zdvojnásobila. Domácí zahrávali rohový kop, Ambrůžek trefil břevno a zrychlého protiútoku se hosté řítili v početní převaze na obranu domácích. Hosté vyřešili situaci fotbalově a ujali se po právu vedení. Luženští borci se v tu chvíli jen těžko dostávali do hry. Sice hráli agresivně, snažili se, ale nějak to prostě nešlo. Především tomu chyběla přesnější koncovka a fotbalová drzost. Chvílemi to vypadalo, jakoby se domácí hráči báli něco vymyslet, z čehož těžili rychlonozí hosté, ale branku dát nedokázali.
Do druhé půle nastoupili domácí s cílem vyrovnat a následně strhnout vedení na svou stranu. Opak byl ovšem pravdou. Hosté, kteří hráli v defenzívě téměř stoprocentně, podnikali rychlé protiútoky, které zaváněly brankou. Minimálně pět tutových šancí hosté dokázali v druhém poločase spálit, když se několikrát řítili sami na brankaře, ale tvrdými střelami netrefili ani konstrukci branky a nebo je vychytal domácí Bartyzal. Lužná nejvíce hrozila z trestných a rohových kopů, kdy zejména Polanský se dostával do slibných palebných pozic, ale ani jednou nemířil přesně.Utkání tak skončilo 0:1 a Sparta Lužná se i nadále pohybuje v sestupových příčkách.

"Měli jsme zde vyhrát minimálně rozdílem pěti branek," říká trenér týmu Vraný.

"Nevystřelili jsme pořádně na branku, to je příčina našeho neúspěchu," komentoval utkání Tomáš Pavlíček, trenér Lužné

Sparta Lužná: Bartyzal - Staněk (46. Pešek), Němec, Polanský, Volráb - Majba, Lukeš, Fronk, Ambrůžek - Šnajdr (61. Seibert, Zok (46. Falbr)

Vraný: Jochman - Kroc, David, Kalich, Hubáček - Hubáček, Špeta, Cimrmann, Bauer (75. Janda), Urban - Pazdera (48. Suchý)