Domácí Sparta Lužná jednou vyhrála a jednou prohrála, stejně jako tým slovenské Lužné i moravské Lužné. Po každém zápase se kopaly pomocné penalty, které nakonec o pořadí rozhodly. Turnaj, hraný dvakrát třicet minut na celé hřiště zahájil duel mezi domácími v modrých dresech a Slováky alias „oranžády“. Slavnostní výkop provedl senátor a rodák z Lužné Marcel Chládek. Poté začal samotný zápas.

Sparta Lužná – Liptovská Lúžna 0:1 (0:0) PK 2:3

V prvním poločase provázely oba týmy spousty nepřesností a zbytečných, nakopávaných míčů. I přesto se ale domácí jevili trochu lépe. Nicméně po dvaceti minutách se tempo trochu přelilo na stranu Slováků a i oni chtěli ukázat, že nejsou úplná „béčka“.

Gól zatím nikdo neviděl, protože v prvním poločase nepadl. Druhá třicetiminutovka nechala vyniknout útočného hráče ze sousedního státu, který se jevil jako velká opora již od začátku. Sedm minut před koncem se mu povedlo projít přes dva hráče a mazácky přelomovat golmana – 0:1.

Takhle stav utkání i skončil. Slováci zvítězili i na penalty – 3:2, možná i díky poslednímu kopu Chládka, který nejspíš pro diváky překopl bombou vysoko branku.

Na druhý zápas, ve kterém byli připraveni Moraváci proti poraženému z prvního utkání, nastoupili opět domácí, kteří převlékli své barvy do klubových černo-červených. Možná i to jim přineslo štěstí.

Sparta Lužná - Sokol Lužná (Morava) 4:1 (1:0) PK 6:7

Skóre tohoto zápasu otevřel Drenko, který prostřelil golmana z krásné otočky – 1:0. O minutu později zachránil domácí Rác, který bravurně zasáhl proti střele soupeře, kterou konečky prstů vytáhl na roh.

Pak domácí nastřelili břevno, ale vzápětí - ve 37. minutě – se trefil hlavou Chládek po přesném centru z pravé strany – 2:0. Následoval celkem pohledný fotbal, hráči se více nabízeli a z toho plynuly větší šance.

Ve 42. minutě utekl po pravé straně Staněk a přetaženým míčem na zadní tyč se parádně trefil do tyče, od které se míč dostal až nečekaně do sítě – 3:0. Pak museli hráči v černo-červených dresech faulovat ve vápně a Filgas penaltu proměnil – 3:1. Na konečné konto ještě domácí přidali jeden gól – 4:1.

Posledním zápasem bylo utkání dvou východních sousedů – Slováků a Moravanů.

Sokol Lužná u Vsetína – Liptovská Lúžna 2:1 (2:1) PK 3:4

První poločas byl vyrovnaný, v sedmé minutě se z pokutového kopu nemýlil Filgas – 1:0. Ve 22. minutě srovnal Husarčík po rohovém kopu – 1:1. Po pěti minutách to bylo už 2:1, když se po samostatné akci prosadil Myšun.

Domácí skončili až na posledním místě, protože všichni účastníci jednou prohráli a také vyhráli. Kdyby byl systém turnaje na skóre, tak by domácí fotbalisté stáli na stupínku nejvyšším.

Ale v tomto 1. ročníku mezinárodního turnaje zřejmě o vítěze nešlo, důležité bylo, že se diváci i hráči bavili a nikdo se nezranil.
Závěrem tohoto turnaje se utkaly staré gardy domácích a Slováků.