Sparta Lužná – ESTA Oráčov 3:2 (1:1)

V úvodní desetiminutovce vysunul Oráčov na polovinu Sparty, a vypadalo to, že bude svým klasickým důrazem zlobit. Ovšem postupem času se zatáhl a nechal domácím prostor na rozehrávku.

Úvodnímu dějství chybělo tempo, ale zničehonic zahřmělo. Luženská obrana nechala ve 25. minutě při trestňáku volného Bařtipána, jenž před rokem oblékal domácí dres, a ten protlačil míč za Rácova záda - 0:1.

Hned o minutu později se po špatném odkopu dostal opět sám před luženskou branku, ale netrefil. Uklidňující vyrovnávací branku vstřelil ve 37. minutě pohotovou ranou uvnitř pokutového území Schöler.

Ve druhé půli už měli domácí jasnou převahu a často byl jejich jediným soupeřem výborný Jeníček v brance Oráčova. Tyčí zatřásli Šnajdr a Lukeš, až v 61. posadil Drenko rohový kop ukázkově na hlavu výborně nabíhajícího Košuliče - 2:1. V 74. pak na Ambrůžkův centr nabíhal i Lukeš se Schölerem a druhý jmenovaný ho „rybičkou“ uklidil do sítě - 3:1.

V následujících minutách se začaly hromadit luženské ztráty. Po odstoupení Fronka v první půli musel hřiště po nezaviněném zranění nohy opustit Hájek a 5 minut před koncem po druhé žluté kartě Koula. V poslední minutě snížili hosté na 3:2.

Sparta Lužná: Rác - Hájek (Vorláb) - Falbr, Koula, Urik J. - Fronk (Drenko), Lukeš, Košulič, Ambrůžek - Šnajdr (Grill J.), Schöler.