Žebrák – Lužná 9:0 (3:0)

Domácí tým rozhodl už v první půli, kdy nasázel Lužné tři branky. „ Ty tři góly ovlivnily další průběh zápasu. První gól padl po střele, kdy se balon odrazil od břevna jasně ven za čáru, ale rozhodčí ho uznal. Ten další pak vstřelili z jasného ofsajdu a třetí byl také problémový. Rozhodčí otočil jejich aut v rohový kop a z toho byla třetí trefa,“ popsal všechny tři gólové situace asistent trenéra a hráč Libor Hájek. Po půl hodině hry se navíc hostujícímu mužstvu zranil Fronk, který si vyvrkl kotník a do hry šel Klecanda.

Ve druhém poločase si Lužná vytvořila několik dobrých šancí Drenkem, Lukešem a Šnajdrem, ale žádná se neujala. V 70. minutě byl ještě ke všemu vyloučený Chládek za hrubý faul a Lužná dohrávala o desíti. Další trefy tak na sebe nenechaly dlouho čekat a konečný výsledek hovoří za vše.

„Odjet v jedenácti lidech a to ještě s jedním dorostencem je velice těžké. Ve druhé půli už byla jen otázka času, kolik gólů dostaneme. Tam už se to na nás valilo a nemohli jsme s tím nic dělat,“ řekl k utkání Libor Hájek.

Sparta Lužná: Rác – Dolhý, Hájek, Chládek, Staněk – Šnajdr, Lukeš, Fronk (30. Klecanda), Quiser – Bičík, Drenko.