Sparta Lužná – SK Rakovník B 2:1 (0:0)

První pětačtyřicetiminutovku diktovali tempo zápasu fotbalisté rezervy SK, kteří drželi častěji balón na svých kopačkách, ale nedokázali svoji převahu vyjádřit gólově. Na Maškovi si postupně vylámali zuby Červený, Kaňák a Mates.

Druhý poločas nabídl vyrovnanější fotbal. Hosté šli po aktivním vstupu do druhé půle v 55. minutě do vedení Tvrzem, který hlavou nekompromisně umístil do sítě přesný Jiráskův centr – 0:1. Zdálo se, že favorit přes mírné problémy z prvního poločasu přece jen vykročil k postupu, ale Sparta zbraně nesložila a
v 70. minutě dokázala vyrovnat. Po rohovém kopu se před Hrbkovou brankou nejlépe orientoval Šnajdr, srovnal na 1:1 a zápas začínal zase „od nuly". Klíčový okamžik přišel v 75., kdy se nešťastně zranil hostující Krupička, dokonce pro něho musela přijet sanitka. SK už v té době měl vyčerpány všechny možnosti střídaní a musel dohrávat s deseti hráči v poli. Domácí Lužná ucítila šanci na finálové brány, vytvořila si tlak, který korunovala tři minuty před koncem. V pokutovém území byl sražen Vejvoda, který si sám postavil míč na penaltovou značku a poslal Spartu překvapivě do finále poháru – 2:1. V něm změří síly s Kněževsí, která si poradila s druhým rakovnickým týmem Olympií.

Sparta Lužná: Mašek V., Staněk J. (75. Mašek A.) – Rek – Staněk P. – Dolhý, Gril – Ambrůžek – Fronk (59. Špička) – Kolínský (90. Sláma), Vejvoda – Šnajdr
SK Rakovník B: Hrbek – Cibulka, Červený (46. Nováček), Tvrz – Ludvík, Vydra (71. Titlbach), Mates, Jirásek, Kaňák (46. Žihla) – Plaček, Krupička.⋌