Městečko, jež během jarní části zdolalo pouze dva nejhorší týmy přeboru Lány a Janov, nezabralo ani na Olympii, kde padlo 3:1. Na vedoucí duo tak ztrácí již čtyři body.

II. třída - 20. kolo

Ol. Rakovník – Ch. Mutějovice 3:0 kont.

II. třída - 22. kolo

Ol. Rakovník - Oh. Městečko 3:1 (0:1) – (Číhař, Beneš, Eck – Šnídl P.),

FK Kněževes A - So. Janov 7:0 (2:0) – (Vrábík 3, Čihař R., Miksa, Večeřa, Vršecký M.),

ČL Kolešovice A - So. Kroučová 2:4 (1:1) – (Polánek D., Roubík – Škuthan, Husák, Trkal, Císař),

SK Senomaty A - FC Jesenice A 2:2 (1:1) – (Trešl, Eichler – John P., Pfejfer) – pok. kopy 10:9 (Kukla),

Sp. Lužná - Ch. Mutějovice 1:1 (0:0) – (Pokorný – Roubík L.) – pok. kopy 4:2 (Krumhanzl),

FC 05 Zavidov B - SK Lány 4:1 (1:0) – (Ždánský 3, Kraus A. – Švolba),

SK Lišany - FC PO Olešná 3:4 (0:3) – (Jelínek 2, Ledvinka – Polášek R. 3, Ivančík).

1. FK Kněževes A 22 13 4 2 3 63:35 49
2. Sp. Lužná 22 15 2 0 5 54:26 49
3. Oh. Městečko 22 13 1 4 4 60:28 45
4. Ol. Rakovník 22 15 0 0 7 76:45 45
5. FC PO Olešná 22 14 1 1 6 60:36 45
6. FC 05 Zavidov B 22 11 4 0 7 52:38 41
7. FC Jesenice A 22 9 4 3 6 48:34 38
8. Ch. Mutějovice 22 10 1 2 9 59:46 34
9. ČL Kolešovice A 22 6 2 4 10 32:52 26
10. SK Lišany 22 7 1 1 13 42:54 24
11. So. Kroučová 22 6 1 1 14 27:52 21
12. SK Senomaty A 22 5 2 1 14 29:68 20
13. SK Lány 22 4 0 3 15 36:69 15
14. So. Janov 22 2 1 2 17 17:69 10

Střelci

35 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
26 branek - Radek Pokorný (Sp. Lužná),
21 branek - Radek Polášek (FC PO Olešná),
20 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
15 branek - Jiří Jelínek (SK Lišany),
14 branek - Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),
13 branek - Jiří Urban (Oh. Městečko),
12 branek - Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),
11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice), David Jeníček (FC Jesenice A), Petr Holeček (FK Kněževes A),
10 branek - Jan Husák (So. Kroučová), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa a Milan Krejčí (FK Kněževes A), Michal Reichl (SK Lány),
9 branek - Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),
8 branek - Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),
7 branek – Jan Vrábík (FK Kněževes A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A),
6 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)
5 branek - Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Michal Šutera a Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Libor Švolba (SK Lány)

III. třída - 20. kolo

TJ Roztoky A - SK Pavlíkov 1:0 (1:0) – (Vejvoda),

Sp. Řevničov - So. Branov 4:4 (3:2) – Libecajt 2, Hošek, Pedál – Vilím 2, Kopejtko, Molo) – pok. kopy 8:7 (Hošek),

B. Lubná - B. Rynholec 4:1 (3:1) – (Šesták Jiří, Pokorný, Trejbal, Henzély – Kedroň),

Sj. Chrášťany - So. Sýkořice 3:1 (2:1) – (Rédl L., Králička, Loula – Linc P.),

So. Srbeč - So. Pustověty 3:6 (2:3) – (Kratima M. 2, Cífka – Truksa 4, Bičovský V. 2),

TJ Slabce - TJ Čistá 2:0 (0:0) – (Schejbal, Čiha).

1. B. Rynholec 20 17 0 0 3 67:25 51
2. Sp. Řevničov 20 13 1 1 5 55:37 42
3. TJ Slabce 20 11 3 2 4 46:30 41
4. B. Lubná 20 10 2 6 2 65:26 40
5. TJ Roztoky A 20 8 6 1 5 37:28 37
6. Sj. Chrášťany 20 9 2 2 7 38:34 33
7. So. Sýkořice 20 9 1 2 8 52:45 31
8. SK Pavlíkov 20 4 4 2 10 19:32 22
9. TJ Čistá 20 7 0 0 13 46:66 21
10. So. Pustověty 20 6 1 0 13 58:62 20
11. So. Branov 20 5 0 3 12 41:66 18
12. So. Srbeč 20 1 0 1 18 28:101 4

Střelci

37 branek - Milan Beran (B. Rynholec)
23 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
16 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)
14 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Petr Linc (So. Sýkořice),
11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A),
10 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),
9 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Roman Votroubek (TJ Čistá),
8 branek –Pavel Bedenk (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)
7 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a Marek Blecha (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Filip Libecajt (Sp. Řevničov),
6 branek – Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Tomáš Černý (TJ Slabce), Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)
5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A), Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Martin Tóth a Milan Pedál (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Michal Kratina, Milan Cífka a Miroslav Mišik (So. Srbeč)

IV. třída – kontumace pro neoprávněný start hráče za FC Jesenice B

TJ Roztoky B – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – FK Kněževes B 3:6,

So. Petrohrad – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – SK Oráčov 0:3,

So. Panoší Újezd - FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – SK M. Žehrovice 0:3,

So. Ruda – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – TJ Šanov 0:3,

SK Senomaty B – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – FK Kounov 0:3,

IV. třída - 20. kolo

FK Kounov - So. Petrohrad 3:2 (1:2) – (Porcal, Hubička Jiří, Huttr – Halámek L., Pros),

SK M. Žehrovice - So. Ruda 3:2 (2:0) – (Kapek, Kmeť, Ducár – Mrnka, Pondělíček),

FC Jesenice B - TJ Roztoky B 1:3 (0:1) – (Jambor – Hladík 2, Čumpelík),

TJ Šanov - So. Panoší Újezd 8:1 (4:1) – (Komárek 3, Malík 2, Sekyra A. 2, Cafourek T. – Liprt),

SK Oráčov - SK Senomaty B 5:1 (2:0) – (Bařtipán 2, Tokar, Vachtl, Tierberger – Vávra),

FK Kněževes B - ČL Kolešovice B 2:4 (0:2) – (Neveďal, Kyncl – Polánek D. 2, Daniš 2).

1. SK Oráčov 20 17 0 1 2 88:27 52
2. TJ Šanov 20 10 4 3 3 51:27 41
3. ČL Kolešovice B 20 12 1 2 5 38:30 40
4. So. Ruda 20 11 2 1 6 53:36 38
5. FK Kněževes B 20 10 2 1 7 66:49 35
6. SK M. Žehrovice 20 11 1 0 8 53:38 35
7. So. Petrohrad 20 9 2 2 7 50:45 33
8. SK Senomaty B 20 9 2 0 9 59:52 31
9. TJ Roztoky B 20 6 0 1 13 35:51 19
10. FK Kounov 20 6 0 1 13 35:73 19
11. FC Jesenice B 20 2 1 3 14 22:53 11
12. So. Panoší Újezd 20 2 0 0 18 27:96 6

Střelci – IV. třída

38 branek - Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
17 branek - Luboš Mácha (SK Senomaty B)
16 branek - Aleš Sekyra (TJ Šanov),
14 branek – Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B),
13 branek –Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),
12 branek - Antonín Polcar (SK Senomaty B),
11 branek - Michal Malík (TJ Šanov),
10 branek - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),
9 branek - Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Karel Pros (So. Petrohrad), Petr Šťastný (SK Oráčov),
8 branek - Petr Huttr (FK Kounov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Slavomír Vachtl (SK Oráčov),
7 branek - Jan Pondělíček (So. Ruda), Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov), Tomáš Novotný a Martin Matouš (So. Ruda),
6 branek - Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Marcel Kovář a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B), Vojtěch Hladík (TJ Roztoky B),
5 branek - Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr, David Mrnka a Radek Vojanec (So. Ruda), Jaroslav Starý (So. Panoší Újezd), Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Martin Tokar (SK Oráčov),