Městečko, jež během jarní části zdolalo pouze dva nejhorší týmy přeboru Lány a Janov, nezabralo ani na Olympii, kde padlo 3:1. Na vedoucí duo tak ztrácí již čtyři body.

II. třída - 20. kolo

Ol. Rakovník – Ch. Mutějovice 3:0 kont.

II. třída - 22. kolo

Ol. Rakovník - Oh. Městečko 3:1 (0:1) – (Číhař, Beneš, Eck – Šnídl P.),

FK Kněževes A - So. Janov 7:0 (2:0) – (Vrábík 3, Čihař R., Miksa, Večeřa, Vršecký M.),

ČL Kolešovice A - So. Kroučová 2:4 (1:1) – (Polánek D., Roubík – Škuthan, Husák, Trkal, Císař),

SK Senomaty A - FC Jesenice A 2:2 (1:1) – (Trešl, Eichler – John P., Pfejfer) – pok. kopy 10:9 (Kukla),

Sp. Lužná - Ch. Mutějovice 1:1 (0:0) – (Pokorný – Roubík L.) – pok. kopy 4:2 (Krumhanzl),

FC 05 Zavidov B - SK Lány 4:1 (1:0) – (Ždánský 3, Kraus A. – Švolba),

SK Lišany - FC PO Olešná 3:4 (0:3) – (Jelínek 2, Ledvinka – Polášek R. 3, Ivančík).

1. FK Kněževes A 22 13 4 2 3 63:35 49
2. Sp. Lužná 22 15 2 0 5 54:26 49
3. Oh. Městečko 22 13 1 4 4 60:28 45
4. Ol. Rakovník 22 15 0 0 7 76:45 45
5. FC PO Olešná 22 14 1 1 6 60:36 45
6. FC 05 Zavidov B 22 11 4 0 7 52:38 41
7. FC Jesenice A 22 9 4 3 6 48:34 38
8. Ch. Mutějovice 22 10 1 2 9 59:46 34
9. ČL Kolešovice A 22 6 2 4 10 32:52 26
10. SK Lišany 22 7 1 1 13 42:54 24
11. So. Kroučová 22 6 1 1 14 27:52 21
12. SK Senomaty A 22 5 2 1 14 29:68 20
13. SK Lány 22 4 0 3 15 36:69 15
14. So. Janov 22 2 1 2 17 17:69 10

Střelci

35 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
26 branek - Radek Pokorný (Sp. Lužná),
21 branek - Radek Polášek (FC PO Olešná),
20 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
15 branek - Jiří Jelínek (SK Lišany),
14 branek - Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),
13 branek - Jiří Urban (Oh. Městečko),
12 branek - Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),
11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice), David Jeníček (FC Jesenice A), Petr Holeček (FK Kněževes A),
10 branek - Jan Husák (So. Kroučová), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa a Milan Krejčí (FK Kněževes A), Michal Reichl (SK Lány),
9 branek - Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),
8 branek - Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),
7 branek – Jan Vrábík (FK Kněževes A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A),
6 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)
5 branek - Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Michal Šutera a Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Libor Švolba (SK Lány)

Ilustrační foto
Sieglovo Jíloviště zdolalo Bubáky po penaltách

III. třída - 20. kolo

TJ Roztoky A - SK Pavlíkov 1:0 (1:0) – (Vejvoda),

Sp. Řevničov - So. Branov 4:4 (3:2) – Libecajt 2, Hošek, Pedál – Vilím 2, Kopejtko, Molo) – pok. kopy 8:7 (Hošek),

B. Lubná - B. Rynholec 4:1 (3:1) – (Šesták Jiří, Pokorný, Trejbal, Henzély – Kedroň),

Sj. Chrášťany - So. Sýkořice 3:1 (2:1) – (Rédl L., Králička, Loula – Linc P.),

So. Srbeč - So. Pustověty 3:6 (2:3) – (Kratima M. 2, Cífka – Truksa 4, Bičovský V. 2),

TJ Slabce - TJ Čistá 2:0 (0:0) – (Schejbal, Čiha).

1. B. Rynholec 20 17 0 0 3 67:25 51
2. Sp. Řevničov 20 13 1 1 5 55:37 42
3. TJ Slabce 20 11 3 2 4 46:30 41
4. B. Lubná 20 10 2 6 2 65:26 40
5. TJ Roztoky A 20 8 6 1 5 37:28 37
6. Sj. Chrášťany 20 9 2 2 7 38:34 33
7. So. Sýkořice 20 9 1 2 8 52:45 31
8. SK Pavlíkov 20 4 4 2 10 19:32 22
9. TJ Čistá 20 7 0 0 13 46:66 21
10. So. Pustověty 20 6 1 0 13 58:62 20
11. So. Branov 20 5 0 3 12 41:66 18
12. So. Srbeč 20 1 0 1 18 28:101 4

Střelci

37 branek - Milan Beran (B. Rynholec)
23 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
16 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)
14 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Petr Linc (So. Sýkořice),
11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A),
10 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),
9 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Roman Votroubek (TJ Čistá),
8 branek –Pavel Bedenk (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)
7 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a Marek Blecha (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Filip Libecajt (Sp. Řevničov),
6 branek – Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Tomáš Černý (TJ Slabce), Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)
5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A), Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Martin Tóth a Milan Pedál (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Michal Kratina, Milan Cífka a Miroslav Mišik (So. Srbeč)

Tatran Rakovník prohrál s Neratovicemi 0:1.
Bezzubý Tatran padl s Neratovicemi

IV. třída – kontumace pro neoprávněný start hráče za FC Jesenice B

TJ Roztoky B – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – FK Kněževes B 3:6,

So. Petrohrad – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – SK Oráčov 0:3,

So. Panoší Újezd - FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – SK M. Žehrovice 0:3,

So. Ruda – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – TJ Šanov 0:3,

SK Senomaty B – FC Jesenice B 3:0,

FC Jesenice B – FK Kounov 0:3,

IV. třída - 20. kolo

FK Kounov - So. Petrohrad 3:2 (1:2) – (Porcal, Hubička Jiří, Huttr – Halámek L., Pros),

SK M. Žehrovice - So. Ruda 3:2 (2:0) – (Kapek, Kmeť, Ducár – Mrnka, Pondělíček),

FC Jesenice B - TJ Roztoky B 1:3 (0:1) – (Jambor – Hladík 2, Čumpelík),

TJ Šanov - So. Panoší Újezd 8:1 (4:1) – (Komárek 3, Malík 2, Sekyra A. 2, Cafourek T. – Liprt),

SK Oráčov - SK Senomaty B 5:1 (2:0) – (Bařtipán 2, Tokar, Vachtl, Tierberger – Vávra),

FK Kněževes B - ČL Kolešovice B 2:4 (0:2) – (Neveďal, Kyncl – Polánek D. 2, Daniš 2).

1. SK Oráčov 20 17 0 1 2 88:27 52
2. TJ Šanov 20 10 4 3 3 51:27 41
3. ČL Kolešovice B 20 12 1 2 5 38:30 40
4. So. Ruda 20 11 2 1 6 53:36 38
5. FK Kněževes B 20 10 2 1 7 66:49 35
6. SK M. Žehrovice 20 11 1 0 8 53:38 35
7. So. Petrohrad 20 9 2 2 7 50:45 33
8. SK Senomaty B 20 9 2 0 9 59:52 31
9. TJ Roztoky B 20 6 0 1 13 35:51 19
10. FK Kounov 20 6 0 1 13 35:73 19
11. FC Jesenice B 20 2 1 3 14 22:53 11
12. So. Panoší Újezd 20 2 0 0 18 27:96 6

Střelci – IV. třída

38 branek - Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
17 branek - Luboš Mácha (SK Senomaty B)
16 branek - Aleš Sekyra (TJ Šanov),
14 branek – Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B),
13 branek –Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),
12 branek - Antonín Polcar (SK Senomaty B),
11 branek - Michal Malík (TJ Šanov),
10 branek - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),
9 branek - Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Karel Pros (So. Petrohrad), Petr Šťastný (SK Oráčov),
8 branek - Petr Huttr (FK Kounov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Slavomír Vachtl (SK Oráčov),
7 branek - Jan Pondělíček (So. Ruda), Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov), Tomáš Novotný a Martin Matouš (So. Ruda),
6 branek - Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Marcel Kovář a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B), Vojtěch Hladík (TJ Roztoky B),
5 branek - Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr, David Mrnka a Radek Vojanec (So. Ruda), Jaroslav Starý (So. Panoší Újezd), Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Martin Tokar (SK Oráčov),

Rozhodčí. Ilustrační foto.
Dorostenec Lysé dal soupeři do nosu, další zápas si zahraje až za muže